ATM grupa

MENU

ATM Grupa wzmacnia dział rozrywki! Do zespołu dołączyły dwie nowe producentki

Anna Aniołkowska-Bisaga i Joanna Rybicka rozpoczęły współpracę z ATM Grupą. Dołączyły do zespołu non-scripted, którego szefową jest Katarzyna Burzawa!

Choć ATM specjalizuje się w produkcji fabularnej, przez ostatnie lata udało się zbudować również profesjonalny zespół zajmujący się filmami i serialami dokumentalnymi. Dzięki temu powstały m.in. filmy „Gruba” czy „Boży wariat”, a także „Sukces nie zna granic”, „Dla siebie dla świata”, „Polacy na tropie złota” – seriale realizowane na całym świecie oraz „Brać czy nie brać”, „Złoto Bałtyku”, „Więzienie”, „Tak się kręcą rodzinne interesy”, „Więzienie kobiet”, „Kryminalne Akta Inspektor Biskupskiej”, „Tytani KSW” – produkowane dla takich stacji jak: Canal+ Discovery, A+E, CBS, Viaplay oraz kanałów Polsat Play i Polsat Cafe.

Warto wspomnieć jeszcze o serialu „Tajemnie Polskich Morderstw”, który po wejściu na Netflixa znalazł się w top 10 najchętniej oglądanych seriali wśród polskich użytkowników tej platformy.

Segment rozrywki

Teraz przyszedł czas na wzmocnienie segmentu rozrywki. W tej kategorii w portfolio ATM Grupy znajdziemy m.in. programy: „Bar”, „Awantura o kasę”, Gra w ciemno”, „Salon sukni ślubnych”, „Drunk history. Pół litra historii”, „Undressed”, „Koło fortuny”, „Joker” czy „Power couple” – realizowane dla takich kanałów jak: TVN, Polsat, Fox, Comedy Central, TLC i TVP.

Współpraca z Aniołkowską-Bisagą i Rybicką, cenionymi producentkami, które mają doświadczenie w tworzeniu różnorodnych programów rozrywkowych (od talk-show po programy studyjne i reality-show), ma na celu wzbogacenie oferty programowej i rozwinięcie jej potencjału w ATM Grupie.

„Cieszę się, że znowu będę miała okazję współpracować z Anią i Joanną, które zgodziły się dołączyć do naszego zespołu” – mówi Katarzyna Burzawa, szefowa działu non-scripted ATM Grupy. „Obie mają ogromne doświadczenie i niezwykłą intuicję, jeśli chodzi o content rozrywkowy. Rynek rozrywki jest bardzo wymagający jednak wierzę, że wspólnymi siłami stworzymy atrakcyjne dla widzów programy. W tej chwili pracujemy już nad nowym, wyjątkowym formatem, a w planach mamy development kolejnych tytułów”.

Nowe producentki

Anna Aniołkowska-Bisaga to uznana producentka, reżyserka i scenarzystka. Chciała zostać prawniczką, ale wrodzona ciekawość świata spowodowała, że z wydziału prawa (WPiA UW) przeniosła się najpierw na dziennikarstwo (WDiNP UW), a po studiach magisterskich – na podyplomowe, na wydziale Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w łódzkiej Filmówce.

Karierę zaczęła od kultowego talk-show „Na każdy temat”. Doświadczenie zdobywała w czołowych firmach producenckich (m.in. Endemol Polska, Rochstar, Constantin Entertainment Polska). Brała udział we wszystkich etapach produkcji telewizyjnej – od tworzenia koncepcji, przez pisanie scenariuszy, reżyserię, produkcję, aż po montaż i emisję. Przez lata pracowała nad sukcesem produkcji rozrywkowych dla stacji w Polsce i za granicą: Polsat, TVN, TVP, TV4, TVN Style, HGTV, MTV, VIVA czy Amazon Prime Video. W jej portfolio znajdują się programy, które na stałe zapisały się w historii polskiej rozrywki m.in. „Na każdy temat”, „Kawaler do wzięcia”, „Jestem Jaki Jestem” z Michałem Wiśniewskim, „Postaw na Milion”, „Sablewskiej sposób na modę”, „House Hunters”, „Doda. 12 kroków do miłości” oraz „LOL. Last One Laughing”.

 

Joanna Rybicka to doświadczona producentka wykonawcza, manager projektów i konsultantka nowych formatów. Ukończyła studia na wydziale produkcji łódzkiej Szkoły Filmowej, a doświadczenie zdobywała w cenionych firmach producenckich (m.in. Endemol Polska, Fremantle, Rochstar, Constantin Entertainment Polska), gdzie pracowała przy realizacji zarówno krajowych, jak i międzynarodowych projektów telewizyjnych. W jej bogatym portfolio znajdują się takie hity jak: „Idol”, „Big Brother”, „Design Dream”, „The Four”, „LOL. Last One Laughing” oraz autorskie programy m.in. „Świat się kręci” i „To był rok”.

Rybicka jest także producentką dużych wydarzeń rozrywkowych, takich jak Red Bull X-Fighters, Euro 2012 – Warsaw Fan Zone oraz otwarcie Europejskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych.

 

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje