ATM grupa

MENU

Sukces nie zna granic

Reżyseria: Radosław Chrześciański (sezon 1. i 2.), Marcin Kolczyński (sezon 1.), Marek Kłosowicz (sezon 1.), Dominika Roman (sezon 2.), Tomasz Bardorsch (sezon 2.), Krzysztof Jakubowicz (sezon 2.)

Scenariusz serii: Marek Kłosowicz

Kierownik produkcji: Zuzanna Małycha (sezon 1. i 2.), Maciej Wójcicki (sezon 2.)

Montaż: Sezon 1.: Maciej Walentowski, Marcin Mironowicz, Krzysztof Bochenek; Sezon 2.: Maciej Walentowski, Maciej Szydłowski, Krzysztof Flasza

Producent: Dorota Danielak

Producent nadzorujący: Krzysztof Jakubowski  (ATM GRUPA S.A.)

Emisja: Canal+ Discovery

Prowadzenie: Tomasz Kin

Gatunek: Program dokumentalny

Opis

Kambodża, Filipiny, Gruzja, USA: co łączy te miejsca? Mieszkają w nich odważni Polacy, którzy postawili wszystko na jedną kartę, wyjechali z kraju i odnaleźli szczęście poza jego granicami. W programie „Sukces nie zna granic” widzowie CANAL+ DISCOVERY poznają inspirujące sylwetki tych osób.

Prowadzący Tomasz Kin wraz z ekipą filmową w każdym odcinku przedstawi polskich emigrantów, którzy – często dzięki swojej pracowitości i talentowi – stali się ważną częścią lokalnych społeczności w różnych częściach świata, m.in. w Europie, Ameryce i Azji. Bohaterami poszczególnych odcinków będą m.in. polscy artyści, naukowcy oraz biznesmeni. Opowiedzą, dlaczego zdecydowali się zaryzykować własne bezpieczeństwo, porzucić rodziny i dotychczasowy dorobek oraz pokażą, jak zmieniło się ich życie po wyjeździe. Tomasz Kin porozmawia z bohaterami serialu m.in. o tym, jakie trudności musieli pokonać w nowym kraju i jak poznawali nową kulturę i język. Opowieści bohaterów zostaną wzbogacone o historie z perspektywy ich bliskich, znajomych i współpracowników, którzy wspierali i dopingowali ich w najtrudniejszych chwilach.

Czy warto podjąć ryzyko i wziąć los w swoje ręce? „Sukces nie zna granic” udowadnia, że kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

Seria 1. składająca się z 10 odcinków była nadawana od 29 sierpnia w każdy poniedziałek o godz. 21.00, seria 2. – od 5 listopada (niedziela) o godz. 12.30  w Canal+ Discovery.

Galeria zdjęć

Poleć znajomemu:

ATM GRUPA S.A. nie pobiera od uczestników opłat za udział w programach ani castingach.

W związku z docierającymi do nas wiadomościami o próbach podszywania się pod ATM Grupa S.A. informujemy, że ATM GRUPA S.A. nie pobiera od uczestników i potencjalnych uczestników ŻADNYCH opłat za udział w programach czy castingach do tych programów.

Apelujemy o ostrożność.

X