ATM grupa

MENU

Premiera 2. sezonu „Kryminalnych akt inspektor Biskupskiej” już 1 listopada!

Najsłynniejsza i najbardziej szanowana kobieta oficer polskiej służby mundurowej, Grażyna Biskupska powraca! Drugi sezon serialu „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”, produkowanego przez ATM Grupę, oglądaj od 1 listopada na CBS Reality.

O serialu

Pierwsza odsłona serii opowiadała o największych śledztwach z lat 90., przy których Grażyna Biskupska pracowała w czasie swojej 21-letniej służby. W drugim sezonie „Kryminalnych akt inspektor Biskupskiej” przyjrzymy się natomiast zabójstwom, do których doszło na terenie Warszawy i w jej okolicach w ciągu ostatnich dwóch dekad.

Grażyna Biskupska, wieloletnia funkcjonariuszka pionu dochodzeniowo-śledczego, była naczelnik Wydziału do Zwalczania Aktów Terroru Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji, rozmawia z ekspertami policyjnymi, którzy prowadzili te śledztwa; łączyli pozornie niezwiązane fakty, tropili morderców, brali udział w zatrzymaniach, przesłuchaniach oraz zbierali dowody potwierdzające winę sprawców.

Każdy z odcinków poświęcony jest jednej sprawie kryminalnej. Są tu historie zabójstw dokonanych z chęci zysku, z podtekstem zemsty, wykorzystujących naiwność ofiary lub jej całkowite zaskoczenie. Makabryczny przebieg spraw to czasem skutek przypadkowego splotu zdarzeń, a czasem wynik okrucieństwa i braku litości zabójcy.

Ekipa

Scenariusz: Dorota Danielak
Reżyseria: Sambor Wilk
Producent: Dorota Danielak
Kierownik Produkcji: Magdalena Michalska

PREMIERA: poniedziałek, 1 listopada o 22:00 na CBS Reality. Kolejne odcinki w poniedziałki o 22:00 (seria składa się z 5. odcinków)

Galeria zdjęć

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje