ATM grupa

MENU

Power Couple

Reżyseria: Wojciech Iwański

Format: Power Couple , Dori Media Distribution

Producent: Marta Więch

Producent wykonawczy: Katarzyna Burzawa

Kierownik produkcji ATM GRUPA S.A.: Zuza Małycha

Prowadzący: Olivier Janiak

Emisja: TVN, 10 odcinków, od 20 marca (sobota) 2021 roku

 

Opis

„Power Couple” to izraelski format reality. Formuła programu polega na tym, że kilka par mieszka ze sobą przez jakiś czas w jednym domu. Pary te wystawione są nie tylko na niedogodności życia pod jednym dachem z innymi, ale także na różne wyzwania.

W polskiej wersji pojawi się 7 par: Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski, Janusz Chabior i Agata Wątróbska, Agata i Piotr Rubik, Aleksandra i Piotr Gruszka, Hubert Gromadzki i Magda Nędza, Tomasz Torres i Paulina Łaba-Torres oraz Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili.

W każdym odcinku pojawią się trzy zadania: dla mężczyzn, dla kobiet i dla par. Podczas męskiego „pojedynku” każda z pań obstawi sukces swojego partnera, przy czym panowie nie znają sumy zakładu. Wygrana podwoi sumę zakładu, a porażka odejmie pieniądze ze zgromadzonej puli. Takie same reguły będą obowiązywać w rywalizacji kobiet. Po zakończeniu obu zadań para, która zgromadziła najmniejszą sumę pieniędzy, trafia do strefy zagrożenia. Trzecie zadanie to wspólne wyzwanie, które wzmocni związek i sprawdzi współpracę między partnerami. Para, która to zadanie wykona najgorzej również będzie zagrożona. Pozostali uczestnicy zadecydują o tym, kto zostanie, i będzie grał dalej, a kto wróci do domu.

Przydatne linki

Galeria zdjęć

Poleć znajomemu:

ATM GRUPA S.A. nie pobiera od uczestników opłat za udział w programach ani castingach.

W związku z docierającymi do nas wiadomościami o próbach podszywania się pod ATM Grupa S.A. informujemy, że ATM GRUPA S.A. nie pobiera od uczestników i potencjalnych uczestników ŻADNYCH opłat za udział w programach czy castingach do tych programów.

Apelujemy o ostrożność.

X