ATM grupa

MENU

Undressed Polska. Randka w łóżku

Reżyseria: Joanna Majorkiewicz

Kierownictwo produkcji: Jadwiga Dziuma

Producent wykonawczy: Maria Buczyło  (ATM Grupa S.A.)

Producent nadzorujący: Katarzyna Burzawa (ATM Grupa S.A.)

Emisja: od 25.10.2016 godz. 22.30 (wtorek) w TLC

Gatunek: Program rozrywkowy

Opis

Program „Undressed: randka w łóżku” oparty jest na włoskim formacie. W tym kraju okazał się niekwestionowanym hitem. Wciąż powstają jego kolejne serie, a także przybywa krajów zdecydowanych na zrealizowanie lokalnej produkcji. Wśród nich jest Holandia, Wielka Brytania, a teraz również Polska.

Kolacje przy świecach, długie spacery, misternie wybierane seanse w kinie… Tego nie zobaczycie w „Undressed: randka w łóżku”. Zainspirowany serią badań naukowych program zmieni Wasze nastawienie do pierwszej randki i pokaże eksperymentalny sposób na znalezienie miłości. Dwoje nieznajomych spotyka się po raz pierwszy w zaciemnionym pokoju i zaledwie kilka chwil później, rozbiera wzajemnie do bielizny i kładzie do łóżka. W przełamaniu barier i zawstydzenia pomogą im pytania wyświetlane na ekranie. Pojawiające się tam instrukcje zachęcają „randkowiczów” do interakcji. Dociekliwe pytania i zadania przygotowane specjalnie dla nich ułatwiają zbudowanie więzi. Tutaj odwaga konfrontuje się z zaskoczeniem, a nieśmiałość przeplata z ciekawością. Pary odkrywają przed sobą zarówno swoje największe zalety, jak i słabości, ale przede wszystkim osobowość, pasje i nastawienie do życia. Jak zareagują kiedy przyjdzie im patrzeć sobie głęboko w oczy przez 30 sekund? Co zrobią, kiedy na ekranie wyświetli się sugestia: „Przytulcie się”? Zawstydzenie odbierze im głos, czy wręcz przeciwnie? Czy doświadczenie natychmiastowej intymności ułatwi zakochanie? Czy będą mieli ochotę kontynuować znajomość poza programem?

Po 30 minutach musi zapaść decyzja. Czy krótki, ale pełen emocji i napięcia czas wystarczy, by zechcieli kontynuować znajomość bez obecności kamer? A może każde z nich opuści pokój osobno? Zobacz program, jakiego w polskiej telewizji jeszcze nie było!

Premiera 25 października (wtorek) o godz. 22:30 w TLC.

Fot. TLC/ Piotr Mizerski

Galeria zdjęć

Poleć znajomemu:

ATM GRUPA S.A. nie pobiera od uczestników opłat za udział w programach ani castingach.

W związku z docierającymi do nas wiadomościami o próbach podszywania się pod ATM Grupa S.A. informujemy, że ATM GRUPA S.A. nie pobiera od uczestników i potencjalnych uczestników ŻADNYCH opłat za udział w programach czy castingach do tych programów.

Apelujemy o ostrożność.

X