ATM grupa

MENU

Zobacz, jak świętowano 500. odcinek na planie serialu „Lombard. Życie pod zastaw”

Pierwszy odcinek „Lombard. Życie pod zastaw” powstał w 2017 roku. W tym – serial TV Puls doczekał się realizacji 500. epizodu! To było prawdziwe święto dla aktorów i całej ekipy…

Na planie jubileuszowego odcinka

Ponad 4 lata emisji, 4 Telekamery „Tele Tygodnia” (w tym Złota), 10 sezonów i 500. odcinek – taki bilans odnotuje wiosną serial „Lombard. Życie pod zastaw”. Jubileuszowy odcinek zostanie wyemitowany na antenie TV Puls pod koniec marca.

Jak pracę na planie wspominają aktorzy i co zdradzają na temat 10. sezonu?

„To niesamowite, że kręcimy 500. odcinek! Muszę powiedzieć, że wcale nie zauważyłem, że to tak szybko minęło. Pracujemy w tak dobrym gronie, nasza ekipa jest tak fantastyczna, że znakomicie czujemy się grając w tym serialu, odtwarzając nasze role”, mówi Zbigniew Buczkowski, który w serialu gra właściciela lombardu, Kazimierza Barskiego. „Mam nadzieję, że w nowym, dziesiątym sezonie serialowa rodzina nam się trochę powiększy”, dodaje tajemniczo aktor.

Z okazji jubileuszowego odcinka na planie pojawili się producenci oraz goście specjalni: Krzysztof Hanke (Zefel) i Bogdan Kalus (Boguś). Był też ogromny tort i zimne ognie!

„To było krótkie, ale huczne świętowanie. 500. odcinek jest wyjątkowy. Za ladą zobaczymy parę: Romana i Andżelikę. Jak zawsze, będzie dużo żartów i śmiechu. To wszystko będzie przeplecione historią, która jest niebezpieczna i z pewnością wzbudzi dreszczyk emocji”, mówi Dominika Skoczylas, wcielająca się w postać Andżeliki.

Galeria zdjęć

fot. Paweł Jakubek / Telewizja Puls
Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy

ATM GRUPA S.A. nie pobiera od uczestników opłat za udział w programach ani castingach.

W związku z docierającymi do nas wiadomościami o próbach podszywania się pod ATM Grupa S.A. informujemy, że ATM GRUPA S.A. nie pobiera od uczestników i potencjalnych uczestników ŻADNYCH opłat za udział w programach czy castingach do tych programów.

Apelujemy o ostrożność.

X