ATM grupa

MENU

TELEKAMERY 2021: sukces produkcji ATM Grupy!

Za nami 24. edycja plebiscytu Telekamery „Tele Tygodnia”. W tym roku aż trzy produkcje ATM Grupy zostały nagrodzone. Gratulujemy!

Telekamery 2021. Kto zwyciężył?

Telekamery przyznawane są za najważniejsze osiągnięcia telewizyjne od 1998 roku. O tym, kto zwycięży, decydują czytelnicy „Tele Tygodnia”, oddając swoje głosy za pośrednictwem SMS-ów. Zwykle gala Telekamer odbywała się w styczniu lub lutym, ale w tym roku – ze względu na pandemię – wręczono je wyjątkowo w marcu. Statuetki przyznano w 11 kategoriach. Dwie z nich trafiły do produkcji ATM Grupy!

„Lombard. Życie pod zastaw”, serial Telewizji Puls i Studia A, otrzymał Złotą Telekamerę. To nagroda specjalna, którą przyznaje się, jeśli nominowany trzykrotnie wygra w plebiscycie „Tele Tygodnia”. „Sprawiedliwi. Wydział kryminalny” (nasza produkcja dla TV4) zwyciężył w kategorii Serial fabularno-dokumentalny.

A „Wataha 3”, serial wyprodukowany dla HBO, otrzymał Nagrodę Magazynu NETFILM.

Galę, transmitowaną przez telewizję Puls, poprowadziła Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski. Muzyczną gwiazdą była Cleo (laureatka w kategorii juror), a także Sound’n’Grace.

Wielkie podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w nagrodzone produkcje! Duma!

Pełną listę zwycięzców znajdziesz TU

Galeria zdjęć

fot. AKPA: Gałązka, Podlewski, Piętka
Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje