ATM grupa

MENU

„Wataha” powraca! Premiera 3. sezonu jesienią!

To już pewne! Jesienią (dokładna data nie jest jeszcze znana) zobaczymy kolejny sezon „Watahy”. Ten serial HBO jest jednym z najchętniej oglądanych i to nie tylko w Polsce. Drugi sezon serialu miał premierę jednocześnie w 19 krajach.

Zdjęcia do 3. sezonu rozpoczęły się w lutym 2019 roku. Na plan serialu powrócili Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Maciej Mikołajczyk, Jacek Lenartowicz, Jarosław Boberek, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka i Piotr Żurawski. Ale pojawili się też nowi bohaterowie. Do obsady dołączyli Borys Szyc i rosyjska aktorka Evgenia Akhremnko. Szyc wciela się w Kuczera, wysoko postawionego pułkownika dowództwa Straży Granicznej w Przemyślu, a Akhremenko gra Barkovą, nową szefową ukraińskiej mafii.

Za kamerą trzeciego sezonu „Watahy” stanęły Olga Chajdas i Kasia Adamik. Za scenariusz odpowiadają Piotr Szymanek (head writer), Katarzyna Tybinka oraz Marta Szymanek. Producentami ze strony HBO Polska są Bogumił Lipski i Izabela Łopuch (executive producer). Producentem nadzorującym z ramienia HBO Europe jest Johnathan Young. Producentem ze strony ATM GRUPA jest Andrzej Muszyński.

Co czeka nas w trzecim sezonie? – Będzie niebezpiecznie, mrocznie i nieprzewidywalnie – mówił jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć Bogumił Lipski. Wracamy więc w malownicze i tajemnicze Bieszczady. Przed nami kolejne zagadki, emocjonująca i pełna zwrotów akcji historia z kapitanem Wiktorem Rebrowem w roli głównej. W zapowiedzi serialu główny bohater przemierza lasy polsko-ukraińskiego pogranicza, a na jego drodze pojawiają się różne postaci, z którymi zetknął się w czasie swojej kariery. Na końcu staje oko w oko z… wściekłym wilkiem. Zobacz zwiastun trzeciego sezonu!

Oba dotychczasowe sezony „Watahy” można oglądać w HBO GO.

 

Wataha, sezon 3 – teaser

Albo jesteś z nami, albo cię nie ma… Wataha 3 sezon już tej jesieni w HBO i HBO GO.https://hbogo.pl/Olga Chajdas Kasia Adamik Tomasz Augustynek Tomek Naumiuk Piotr Szymanek Łukasz Trzciński Paweł Jarzębski Kasia Baran Lukasz Targosz Aleksandra Popławska Demerera Bąk Leszek Lichota Maciej Mikołajczyk Borys Szyc Marta Szymanek Evgenia Akhremenko Katarzyna Tybinka Bogumił Lipski.

Opublikowany przez Wataha Piątek, 31 maja 2019

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje