ATM grupa

MENU

Przed nami 16. sezon „Policjantek i policjantów” – zobacz kulisy powstawania pierwszego odcinka!

Już 28 stycznia TV4 rozpocznie emisję 16. sezonu serialu „Policjantki i policjanci”. Nam udało się zajrzeć za kulisy pierwszego odcinka!

Prosto z planu

16. sezon hitu o wrocławskich policjantach otwiera uroczysta scena awansów. To był wyjątkowy odcinek i na planie „Policjantek i policjantów” tego dnia panowała wyjątkowa atmosfera. Rzadko zdarza się bowiem, żeby na nagraniach aktorzy spotykali się w tak szerokim składzie. Zobacz, jak wyglądał ten dzień!

Policjanci, którzy dumnie przyjmują nowe odznaki z rąk swojego dowódcy, kolejny dzień służby rozpoczynają wybuchowo! Pod komendę przychodzi człowiek z koktajlem mołotowa w ręku…

Szybko muszą wrócić do codziennych zadań i wyzwań, z jakimi mierzą się na służbie i w życiu. Szymon Zieliński (Paweł Monsiel), z którym w poprzednim sezonie rozstaliśmy się, gdy zdruzgotany czytał pozew rozwodowy wniesiony przez Aśkę, będzie musiał stawić czoła tej trudnej sytuacji. Na szczęście, może liczyć na Miłosza Bachledę (Paweł Kowalczyk) – Góral nie zostawi przyjaciela w potrzebie. Wkrótce Szymona czekają kolejne kłopoty, tym razem z Nadią (Maja Frejtag), zbuntowaną i mocno pogubioną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży.

Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski), który nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną Marię.

Miłość Leny (Alicja Dąbrowska) i Szulca (Paweł Palcat) rozkwitnie i coraz trudniej będzie ją utrzymać w tajemnicy…

Na służbie Kamińska będzie mieć oparcie w swoim partnerze z patrolu i dobrym duchu komendy, Białachu (Mariusz Węgłowski). Mikołaj świetnie się z nią dogaduje, podobnie jak z większością współpracowników, dla których jest zawsze wsparciem i autorytetem – wraz z Witackim (Paweł Okoński) jednoczą zespół jak drużynę.

Wspólnymi siłami policjanci rozwiązywać będą złożoną i niebezpieczną sprawę, która stanowi zagrożenie także dla nich. A chociaż zdemaskowali i aresztowali kreta na komendzie, to wkrótce okaże się, że Darek (Aleksander Stasiewicz) nie działał sam.

W nowym sezonie nie zabraknie też komicznych perypetii, które zwykle towarzyszą Juliuszowi (Bogusław Kudłek) oraz zaskakujących zgłoszeń od zawsze czujnej Pani Halinki, granej przez Renatę Pałys.

OGLĄDAJ: od 28 lutego, od poniedziałku do soboty o godz. 18:00, TV4

 

Galeria zdjęć

Wideo

Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy