ATM grupa

MENU

Policjantki i policjanci

Scenariusz: Błażej Przygodzki

Reżyseria: Łukasz Bajbak, Piotr Kolski, Agnieszka Olejnik, Łukasz Tunikowski, Marek Jaszkowski, Sławomir Smoczyński i inni

Kierownictwo produkcji: Przemysław Żyłka

Producent wykonawczy: Monika Galliot Salińska, Anna Skowrońska, Andrzej Muszyński (ATM GRUPA S.A.)

Emisja: TV4 (Czwórka), poniedziałek – sobota, godz. 18:00

Gatunek: Serial

 

W rolach głównych: Magda Malcharek (Aleksandra), Anna Kukawska (Emilia), Mariusz Węgłowski (Mikołaj), Wojciech Sukiennik (Krzysztof).

Opis

„Policjantki i policjanci” to bijący rekordy oglądalności serial obyczajowy opowiadający historię dwóch oddziałów patrolujących ulice współczesnego Wrocławia.  Pijackie meliny, zapyziałe podwórka, złodziejskie mety – odważna ekipa pojawia się w najgorszych zakamarkach miasta, by poznać mroczną rzeczywistość. Bohaterowie serialu każdego dnia muszą zmierzyć się z trudnymi społecznymi problemami, poradzić sobie z rodzinnymi awanturami, napadami, pijanymi kierowcami i desperatami… Pracy w wydziale prewencji Komendy Miejskiej towarzyszą największe emocje, bo stawką jest ludzkie życie.

W pełnym zwrotów i suspensu serialu nie brakuje przykładów spektakularnych akcji i prawdziwego bohaterstwa, a wszystko dzięki odważnym i, zdecydowanym na każde działanie w obliczu prawa, policyjnym załogom.

Funkcjonariuszom „Policjantek i policjantów” towarzyszymy też, kiedy zdejmują policyjne mundury i zrzucają maski twardzieli, bo serial opowiada także o prywatnym życiu bohaterów. Poznajemy ich codzienne rozterki i zmagania ze stresem, próby pogodzenia pracy (która wymaga 24-godzinnej gotowości) z życiem rodzinnym, przeżywamy razem z nimi chwile wahania i myśli o odejściu ze służby.

Bohaterem jednego odcinka jest jedna załoga i jeden dzień patrolu. W każdym odcinku, oprócz historii kryminalnej pokazane jest także życie prywatne jednego z policjantów. Mimo trudnych społecznie tematów, serial niesie mnóstwo pozytywnych przesłań, a dzięki historiom, które przeżywamy razem z policjantami i policjantkami, wzruszamy się, emocjonujemy i  kibicujemy bohaterom w rozwiązywaniu problemów. „Policjantki i policjanci” to serial obyczajowy, który mimo mocnych tematów nie stara się epatować przemocą i brutalnością.

„Policjanci i policjantki” to serial, który od początku emisji jest liderem pasma z rekordową oglądalnością rosnącą z odcinka na odcinek. Do tej pory powstały już dwa odcinki specjalne: „Policjantki i policjanci: Pokój 112″ (emisja 28 lutego 2015 r. TV4), oraz „Policjantki i policjanci: Wierna jak pies” (emisja 29 sierpnia 2015 r. TV4).

W piątym sezonie obsada znacząco się powiększyła! Do serialu dołączyły: m.in. Magdalena Wróbel oraz Honorata Witańska, aktorki znane m. in. z „Dziewczyn ze Lwowa” czy „Barw szczęścia”.

Przydatne linki

Galeria zdjęć

Poleć znajomemu:

ATM GRUPA S.A. nie pobiera od uczestników opłat za udział w programach ani castingach.

W związku z docierającymi do nas wiadomościami o próbach podszywania się pod ATM Grupa S.A. informujemy, że ATM GRUPA S.A. nie pobiera od uczestników i potencjalnych uczestników ŻADNYCH opłat za udział w programach czy castingach do tych programów.

Apelujemy o ostrożność.

X