ATM grupa

MENU

Tak się kręci „Lombard”! Zapraszamy na plan 8. sezonu serialu

Zobaczcie zdjęcia z planu serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, hitowej produkcji TV Puls i Studia A.

8. sezon „Lombard. Życie pod zastaw”

W nowych odcinkach w najsłynniejszym polskim lombardzie nie zabraknie klientów – zarówno tych zaprzyjaźnionych jak Filomena (Małgorzata Rożniatowska), Boguś (Bogdan Kalus) czy Zefel (Krzysztof Hanke), jak i zupełnie nowych. Z każdym przyniesionym pod zastaw przedmiotem będzie się wiązała inna, wciągająca historia.

Poznamy m.in. tajemnicę zaginionej malarki, której obraz pojawi się w lombardzie, kryminalną historię związaną z księgozbiorem z pewnej biblioteki czy klienta o nazwisku Jeziorak (Jerzy Skoczylas), który zaintryguje pracowników lombardu przedmiotami pod zastaw od wnuczka…

Sporo zmian szykuje się również w życiu głównych bohaterów – Benia i Beton (Rita Weinar, Dominik Dąbrowski) zostaną rodzicami Róży.

Pod koniec sezonu 7. Kornelia (Dorota Kamińska) odkryła niezdrową fascynację  Maćka (Maciej Gisman) hazardem. Czy rodzina pomoże Maćkowi wyjść z uzależnienia?

W nowym sezonie  z dużym wyzwaniem zmierzą się Ziutek (Henryk Gołębiewski) i Grażynka (Iwona Domaszewicz).

Wszystkich zaskoczy również Romuś (Marcin Borchardt), który podejmie dość niecodzienną decyzję.

Z kolei Andżelika i Mariusz (Dominika Skoczylas, Michał Chorosiński) będą się cieszyć rodzinnym szczęściem po niedawnych zaręczynach, a Andżela znajdzie czas na nowe hobby. ​

Galeria zdjęć

fot. Paweł Jakubek
Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy