ATM grupa

MENU

Lombard. Życie pod zastaw

Tytuł: Lombard. Życie pod zastaw

Producent wykonawczy: Studio A

Producenci: Anna Skowrońska, Marzena Śliwa-Fijołek

Kierownik produkcji: Grzegorz Turzański

Emisja: premierowe odcinki 2. serii od 26 lutego, o godz. 19:00 w TV Puls

W rolach głównych: Zbigniew Buczkowski, Henryk Gołębiewski, Michał Chorosiński, Dominika Skoczylas, Agata Szafrańska, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Grażyna Domaszewicz, Magdalena Waligórska-Lisiecka i in.

 

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, a często także niebezpieczne. Idealne do pokazania w serialu. „Lombard. Życie pod zastaw” to pierwszy polski serial rozgrywający się w środowisku właścicieli lombardu – absolutna nowość na rodzimym rynku telewizyjnym.

Bohaterami serialu są: właściciel lombardu Kazimierz (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy oraz klienci, których poszczególne historie będą stanowić wątki kolejnych odcinków. Widzowie poznają losy ludzi, którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych okoliczności: będą to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, którym brakuje na imprezę i zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu chętnie zaglądają złodzieje i policjanci, a także zwariowani poszukiwacze okazji. Serial będzie w każdym odcinku prezentował inną historię, nierzadko kryminalną, nie zabraknie także sytuacji humorystycznych.

Przydatne linki

Galeria zdjęć

Nagrody

Obrazek Nagrody
2018
Telekamera Serial fabularno-dokumentalny
Poleć znajomemu: