ATM grupa

MENU

Zobacz, co działo się na planie 3. sezonu „Echa serca”!

Przed nami 3. sezon serialu „Echo serca”. Pierwszy odcinek zobaczymy we wtorek 3 marca o godz. 21:50 w TVP2. Będzie się działo!

Na planie serialu

Pierwsze odcinki „Echa serca” mogą zaskoczyć fanów serialu. Dlaczego? Bo akcja rozgrywa się nie w szpitalu, tylko… w pociągu!

W pociągu, którym dr Sowiński (Antoni Pawlicki), ordynator Stomma (Przemysław Sadowski) i kilku innych lekarzy, jedzie na sympozjum do Pragi. Ale dojechać nie będzie wcale tak łatwo… A emocji i medycznych wyzwań nie zabraknie!

Zdjęcia w pociągu trwały aż 9 dni. Ekipa żartowała, że czują się „prawie” jak na wycieczce Orient Expressem, bo przez kilka dni siedzieli po 12 godzin w przedziałach. Większość zdjęć odbywała się w nocy, więc bywało zimno i ciężko. Oczywiście, pociąg nie jechał, tylko stał na bocznicy, a żeby uzyskać efekt migającego widoku za oknem został wybudowany specjalny ekran (tzw. green screen) po obu stronach wagonów, który miał prawie 50 metrów!

Zobacz kulisy powstawania scen w pociągu!

Galeria zdjęć

Wideo

Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy

ATM GRUPA S.A. nie pobiera od uczestników opłat za udział w programach ani castingach.

W związku z docierającymi do nas wiadomościami o próbach podszywania się pod ATM Grupa S.A. informujemy, że ATM GRUPA S.A. nie pobiera od uczestników i potencjalnych uczestników ŻADNYCH opłat za udział w programach czy castingach do tych programów.

Apelujemy o ostrożność.

X