ATM grupa

MENU

Echo serca

Reżyseria: Tomasz Szafrański

Pomysł serialu: Piotr Jasek. Robert Wieczorek

Scenariusz: Piotr Jasek, Julia Kamińska, Grażyna Wilczyńska, Wojciech Nerkowski

Kierownik produkcji: Jadwiga Dziuma

Szef produkcji: Grzegorz Olkowski

Produkcja: Telewizja Polska

Producent: Wojciech Widelski (TVP)

Współpraca produkcyjna: ATM GRUPA

Producent realizujący: Robert Wieczorek, Andrzej Muszyński (ATM GRUPA)

Emisja: od 15 stycznia, wtorek, godz. 21.40, TVP 1

Gatunek: Serial medyczny

W rolach głównych: Kamilla Baar-Kochańska (Magda Borska), Antoni Pawlicki (Jan Sowiński), Przemysław Sadowski (Andrzej Stomma), Julia Grant-Scott (Joanna Morawska), Maciej Mikołajczyk (Bartek), Lucyna Malec (Dorota), Łukasz Garlicki (Szymon).

Opis

Główna bohaterka, psycholog Magdalena Borska wraca do Polski po kilku latach nieobecności w kraju i podejmuje pracę w Szpitalu Północnym. Już pierwszego dnia pani doktor musi zmierzyć się nie tylko z problemami pacjentów, ale też niechęcią całego zespołu medycznego, a szczególnie ordynatora chirurgii Andrzeja Stommy. Pracownicy szpitala ukrywają przed Magdą traumę, jaką przeżywają po nieudanej akcji ratunkowej, która miała miejsce sześć miesięcy wcześniej. Paliło się wtedy centrum handlowe i kino. Do szpitala trafiło kilkadziesiąt mocno poparzonych ofiar. Większości z nich nie udało się uratować, a jeden z najlepszych chirurgów szpitala – Jan Sowiński został oskarżony o błąd w sztuce.
Jak potoczą się losy bohaterów? Czy główna bohaterka, po trudnych doświadczeniach zdobytych w Londynie odnajdzie się w nowym miejscu i jak ułożą się jej relacje z zespołem?

 

Przydatne linki

Galeria zdjęć

Fot. Anna Gostkowska/TVP

Wideo

Poleć znajomemu: