ATM grupa

MENU

„Dziewczyn ze Lwowa” wracają! Co wydarzy się w czwartym sezonie?

Trzecia seria nie rozwiązała wszystkich dylematów głównych bohaterek, a czwarta, być może zagmatwa je jeszcze bardziej… Zobacz zwiastun „Dziewczyn ze Lwowa”!

Opis

Katia wciąż nie dokonała wyboru i nie wie, czy kierować się sercem i wybrać młodego i przystojnego, ale biednego Ryśka, czy bogatego i ważnego, ale jednak starego Sarkisjana. Jak się okaże, zdecyduje za nią samo życie…

Czy Polinie, która zrozumiała, że nie potrafi żyć bez Kapitana, uda się przerwać złą passę w miłości do „mundurowych” i czy, mimo oporów natury moralnej, wejdzie w kolejny biznes z Matyldą i Konstantym?

Olya postanowiła zaakceptować fakt, że ma ojca – w jaki sposób będzie budowała bliską relację z nim i jak to wpłynie na jej życie z Tomkiem i… jego matką?

Poprzedni, trzeci sezon najbardziej uporządkował życie Swiety i Uljany. Jak się okaże, tylko pozornie…

„Czwarty sezon, to jest kolejna opowieść o perypetiach naszych sympatycznych Ukrainek”, mówi reżyser Wojciech Adamczyk. „Tym razem, ponieważ związały się, mniej, lub bardziej ze środowiskiem przestępczym, więc pojawią się o wiele silniejsze akcenty kryminalne i bardzo dużo przygód związanych z zagrożeniem bezpieczeństwa. (…) Oprócz tego, będzie wiele perypetii miłosnych, ponieważ pewne związki zaczynają się krystalizować, cementować, a niektóre ulegają ruinie. To nie jest tak, że jeśli zaczynamy pierwszy odcinek sezonu, to mamy pewność, że mniej więcej w tym samym klimacie i w tych samych relacjach też ten trzynasty odcinek zakończymy. Będzie się  działo naprawdę dużo. Ten sezon jest  napakowany akcją i mam nadzieję, że ta akcja i różnego rodzaju wzruszenia, bo też ich nie będzie brakowało, a także, jak zwykle szczypta humoru, będą taką mieszanką, którą nasi drodzy widzowie powitają z radością”, dodaje.

Twórcy i obsada

W czwartym sezonie pojawią się nowi aktorzy, m.in.: Paulina Gałązka, Wojciech Brzeziński, Bartek Głogowski.

Reżyseria: Wojciech Adamczyk

Operator obrazu: Łukasz Łasica

Scenariusz: Arkadiusz Borowik (odc.1,3,4,5,8,9,12,13), Marcin Grembowicz (odc. 2,6,7,10,11)

Producent wykonawczy: Studio A

OGLĄDAJ (od 13 września) w każdy piątek o godz. 20:35 w TVP!

Galeria zdjęć

fot. Krzysztof Wellman

Wideo

Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy