ATM grupa

MENU

„Uroczysko” – oglądaj nasz nowy serial kryminalny w TV4 od 4 grudnia!

 

Od poniedziałku, 4 grudnia, Czwórka rozpocznie emisję serialu kryminalnego „Uroczysko”, wyprodukowanego przez ATM Grupę. W rolach głównych zobaczymy Antoniego Królikowskiego i Katarzynę Ucherska.

„Uroczysko” to wciągające historie, kryminalne zagadki, zbrodnie i mroczne wydarzenia rozgrywające się w scenerii tytułowego miasteczka. Największą siłą serialu jest niezwykły policyjny duet, który tworzą główni bohaterowie Agata i Filip. Sensacyjna fabuła przeplata się z wątkami prywatnymi bohaterów i ich miłosnymi perypetiami.

O serialu

Komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) przyjeżdża do Uroczyska, desperacko szukając ucieczki od swojego dotychczasowego życia i wpada w sam środek kryminalnej afery.

Szefem miejscowego komisariatu jest komisarz Filip Ziomecki (Antoni Królikowski). Policjant o kompletnie różnym temperamencie od Agaty, który ma niestety jedną cechę wspólną z jej niedoszłym narzeczonym… za bardzo lubi kobiety.

Agata i Filip są jak woda i ogień. Ona dokładna, profesjonalna, zdystansowana. On niefrasobliwy, inteligentny, szybko nawiązuje relacje. Okazuje się, że mimo tych różnic, są niezwykle skuteczni jako duet w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek. A tych dzięki turystom w miasteczku nie zabraknie.

Urok Uroczyska przyciąga wczasowiczów z daleka i wciąga ich w kryminalne historie. Wypoczynkowa miejscowość staje się miejscem wielu zbrodni, w rozwiązywanie których widzowie są zaangażowani tak samo jak nasz policyjny team, w którym obok Agaty i Filipa znajdują się również posterunkowi Zuza (Julita Koper) i Olek (Jakub Dąbrowski). Ten nowoczesny i młody policyjny zespół dopełnia patolog Laura (Anna Iberszer).

W pozostałych rolach zobaczymy również: Roberta Gonerę, Michała Milowicza, Kazika Mazura, Przemysława Cypryańskiego, Damiana Kulca, Macieja Mikołajczyka.

Producent: Monika Galliot Salinska, ATM Grupa

Główny scenarzysta: Błażej Przygodzki

Główny reżyser: Kamila Fidler

EMSJA: od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00, począwszy od 4 grudnia 2023 roku.

Galeria zdjęć

fot. Marcin Goleń
Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje