ATM grupa

MENU

„Pierwsza miłość”: Osobliwa kradzież u państwa Domańskich!

W ostatnim odcinku Michał nie miał pojęcia, że wygrał nagrodę w prestiżowym konkursie. Jej wartość to 300 tysięcy złotych! Marysia z Andrzejem postanowili zrobić mu niespodziankę.

Wysoka nagroda okaże się jednak ich przekleństwem! Na horyzoncie pojawią się Dominika i Igor. Partner kobiety znajduje w gazecie zdjęcia Marysi i Michała z uroczystości rozdania nagród. Uderza go podobieństwo między Marysią a Dominiką. Postanawiają je wykorzystać, by okraść Domańskich. Obmyślają plan!

W roli Igora, widzowie obejrzą Piotrka Trojana („Znaki”). Partner Dominiki to mężczyzna z półświatka z solidną kartoteką drobnych przestępstw, takich jak kradzieże, wymuszenia, szantaż. Igor ubzdurał sobie, że będzie kiedyś bogatym człowiekiem. Że zrobi jeden wielki numer życia, który ustawi go na resztę dni. Igor zamierza wykorzystać uderzające podobieństwo Marysi i Dominiki i w ten sposób okraść Domańskich.

A kogo zobaczymy w roli Dominiki? To dla widzów będzie zaskoczenie! Dominika to kobieta z tak zwanego marginesu społecznego. Nie stroni od alkoholu i używek. Dominika w przeciwieństwie do Marysi jest agresywna, wulgarna, prostacka. Brak jej ogłady i wykształcenia. Jest totalnym zaprzeczeniem Marysi. Są jak anioł i diabeł. Kiedy dziewczyna rozumie, ile pieniędzy może ugrać od Domańskich, wciela się w rolę Marysi. Dosłownie wchodzi w jej skórę. Podoba jej się świat, jaki widzi. W tej roli – Aneta Zając. Zobaczcie zdjęcia z planu!

Premierowe odcinki od poniedziałku do piątku o 18.00 w Polsacie.

 

Galeria zdjęć

Fot. B. Bogielczyk
Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy