ATM grupa

MENU

„Pierwsza miłość”: Nowy Rok, nowi bohaterowie

Po Nowym Roku na widzów „Pierwszej miłości” czekają nowi bohaterowie! Kto to będzie?

 Mateusz (Leszek Żurek) to znany i ceniony w branży trener biznesu. Typ dżentelmena, przystojny i szarmancki. Może zawrócić kobiecie w głowie. W biznesie jednak pokazuje swoje bezkompromisowe oblicze: wie kiedy i jak postawić na swoim, tego też uczy swoich podopiecznych. Kiedy zgłoszą się do niego dziewczyny z Wadlewa, z początku nie będzie skory do pomocy. Upór i zawzięcie Emilki zrobią jednak na nim wrażenie. Emisja tego wątku od 18 stycznia 2019 r.

 Kolejne zmiany nadejdą w YOLO…

W redakcji zjawi się nowy dziennikarz. Justyna będzie zaskoczona, że zarząd podważył jej kompetencje i zatrudnił kogoś za jej plecami. Jan Stańczuk (Maciek Mikołajczyk) pojawi się w roli klasycznego „spadochroniarza”. Będzie to wybór narzucony przez Zarząd wydawnictwa, co nie ułatwi jego stosunków z Redaktor Naczelną pisma. Dla Jana dziennikarstwo jest całym życiem. Wcześniej pracował jako reporter, zjeździł pół świata, nie wahał się docierać do rejonów ogarniętych wojną. Praca w mediach jest dla niego prawdziwą pasją i misją. Takie życie wymaga jednak poświęceń. Emisja wątku od 30 stycznia 2019 r.

Na finał: Weronika, młoda tenisistka!

Weronika (Marta Wierzbicka) jest młodą tenisistką, której eksperci wróżą karierę międzynarodową. I to Grzegorz staje się jej „bodyquardem”. Ktoś bowiem czyha na jej życie. Weronika wbrew stereotypom dotyczącym zawodowych sportowców,  jest osobą o szerokich zainteresowaniach i dość rozgarniętą. Ma poczucie humoru i daje się lubić. Czy Grzegorz ulegnie uroki młodej dziewczyny? Odcinki z Martą Wierzbicką już od lutego w „Pierwszej miłości”.

 

 

Galeria zdjęć

Fot. Bogdan Bogielczyk
Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy