ATM grupa

MENU

„Druga szansa 5”: Wielkie emocje i nowe gwiazdy w obsadzie

Już pierwsze minuty nowego sezonu „Drugiej szansy” dostarczą widzom wielkich emocji oraz intrygującej zagadki. Jedno wydarzenie spowoduje, że Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) będzie musiała zmierzyć się z problemem, który choć dotyka wielu kobiet, wciąż pozostaje tematem tabu…

Mogłoby się wydawać, że życie głównej bohaterki wreszcie trafiło na właściwe tory. Relacja z Piotrem (Michał Żurawski) rozwija się coraz lepiej, dając okazję do stworzenia wymarzonej, szczęśliwej rodziny. Od adopcji Zośki parę dzieli już tylko kilka kroków. Borecka otrzymuje też atrakcyjną propozycję pracy – zostaje redaktor naczelną magazynu dla kobiet.

Niestety, niespodziewane wydarzenie sprawi, że idealna praca zacznie być koszmarem. Monika znajdzie się w samym centrum skandalu obyczajowego w dużym koncernie medialnym. Będzie musiała skonfrontować się z wykorzystywaniem pozycji władzy przez mężczyzn zajmujących najwyższe stanowisko w firmie. Jak poradzi sobie w tej trudnej sytuacji? Czy wystarczy jej siły oraz determinacji, aby zburzyć mur milczenia i stać się wzorem dla innych kobiet?

W wiosennych odcinkach pojawią się nowe twarze: Kamilla Baar-Kochańska, Karolina Gorczyca, Aleksandra Popławska, Agnieszka Żulewska, Marcin Bosak i Jacek Poniedziałek.

Premiera 5. sezonu 5 marca (poniedziałek) o 21.30 w TVN

Galeria zdjęć

Fot. TVN/Agnieszka K. Jurek
Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy