ATM grupa

MENU

Troje pod przykrywką

Reżyseria: Jakub Miszczak, Mateusz Kowalski

Scenariusz: Przemysław Hoffmann,  Dominik Kamiński

Produkcja: ATM Grupa dla Tv4

Producent: Jakub Miszczak

Kierownik Produkcji: Przemysław Żyłka

Emisja: Tv4 od 5 września 2021 o godz. 20:00 (seria liczy 12 odcinków)

W rolach głównych: Dagmara Bąk („Wataha”), Jędrzej Taranek („Ojciec Mateusz”), Piotr Miazga („Ślepnąc od świateł”), Mirosław Kropielnicki („Znaki”), Barbara Jonak („Król”), Dominika Rybiałka („Galeria”)

 

Opis

Komedia akcji o policjantach współpracujących z tajną jednostką służb specjalnych. Dwaj byli stróże prawa, znani widzom hitu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”, bracia Marek (Jędrzej Taranek) i Staszek (Piotr Miazga) Gawlikowie znaleźli się na życiowym zakręcie. Nadal oczyszczają ulice miasta, tylko tym razem w charakterze…  miejskich śmieciarzy!
Wszystko się zmieni, kiedy na swojej drodze spotkają szefa tajnej komórki Agencji Bezpieczeństwa i poznają jego najlepszą oficer operacyjną, Karolinę Drzazgę (Dagmara Bąk). Dostaną od losu drugą szansę, a ich życie wypełnią adrenalina, niebezpieczne wyzwania i szalone perypetie.
Ryzykowne i niekonwencjonalne akcje, mistyfikacje i przebieranki, strzelaniny i brawurowe ucieczki, porwania i pożary – wszystko to stanie się chlebem powszednim Gawlików, którzy z powodzeniem dotrzymają kroku Karolinie i pozostałym agentom, wykazując się ułańską fantazją, mistrzostwem improwizacji oraz właściwym sobie oryginalnym poczuciem humoru, nawet w najmniej sprzyjających okolicznościach.

 

Przydatne linki

Galeria zdjęć

Wideo

Poleć znajomemu: