ATM grupa

MENU

Wernisaż kalendarza ATM: zobacz, kto był i co się działo!

Działo się! Kiedy? W czwartek 12 grudnia 2019 roku. Gdzie? W warszawskiej siedzibie ATM na Wale Miedzeszyńskim. Co? Wernisaż kalendarza wydawanego przez ATM Grupę!

Impreza, gwiazdy, atmosfera…

Kalendarz na 2020 rok to już czwarta edycja kalendarza ATM Grupy. Każdemu kolejnemu wydaniu towarzyszy wernisaż połączony ze świątecznym spotkaniem dla środowiska filmowo-telewizyjnego – twórców, gwiazd, współpracowników, kontrahentów ATM Grupy.

Wśród gości na „czerwonym dywanie” (nasz był granatowy) pojawiły się przede wszystkim gwiazdy tegorocznego kalendarza: Urszula Dudziak, Grażyna Wolszczak, Sandra Drzymalska, Bartłomiej Topa, Przemysław Sadowski, Maciej Zakościelny, Antoni Pawlicki, Andrzej Konopka. Niestety, tego wieczoru nie mogła być z nami pozostała czwórka: Kasia Sawczuk, Leszek Lichota, Kamilla Baar-Kochańska i Julia Kamińska.

Nie zabrakło za to gwiazd sztandarowych produkcji ATM Grupy. Na ściance pozowały m.in. Aneta Zając i Edyta Herbuś z  „Pierwszej miłości”, Jędrzej Taranek z „Ojca Mateusza”, niemal cała obsada „Echa serca”, czy Dagmara Bąk z „Watahy”. Pojawiły się też zaprzyjaźnione z nami reżyserki 3. sezonu „Watahy” Kasia Adamik i Olga Chajdas oraz popularny ostatnio Rafał Zawierucha, o którym głośno zrobiło się po roli w ostatnim filmie Quentina Tarantino.

W tym roku gospodarzem imprezy był prezes ATM Grupy Andrzej Muszyński, który w roli prowadzącego poradził sobie znakomicie.

Po krótkiej części oficjalnej, podczas której zaprezentowaliśmy kalendarz ATM Grupy na 2020 rok, zaczęła się cześć nieoficjalna.

Impreza ATM Grupy to okazja do spotkania dawno niewidzianych znajomych i rozmów, na które ciągle nie ma czasu. Rozmowy, rozmowy, rozmowy, ale i… tańce! Ostatni goście zeszli z parkietu o 4 rano!

O wyjątkową atmosferę naszej imprezy zadbało jazzowe trio: Michał Niedbała (fortepian), Mikołaj Sikora (kontrabas) i Piotr Przewoźniak (perkusja). Stali bywalcy wernisaży ATM pamiętają ich z zeszłego roku, w tym – młodym muzykom towarzyszyła Aleksandra Janusz, która fantastycznie śpiewała jazzowe standardy.

Podziękowania

Do współpracy przy organizacji tegorocznej imprezy zaprosiliśmy młode aktorskie talenty z agencji KLK Krystyny Lewenfisz. Mogliście ich zobaczyć na scenie:

Natalia Kaja Chmielewska – studentka V roku Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Gra w Starym Teatrze w Krakowie w spektaklu „Panny z Wilka”.

Weronika Dzierżyńska – studentka V roku Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu. Zagrała w słynnym spektaklu Wojciecha Kościelniaka „Jutro zawsze będzie jutro”.

Zuzanna Kotara – studentka V roku Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu. Zagrała między innymi w spektaklu „Dziwaczki” reż. Nataszy Sołtanowicz, który zdobył wiele nagród na festiwalach w Polsce i zagranicą.

Hubert Fiebig – student V roku Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Współpracował między innymi z Mają Kleczewską, Wojtkiem Klemmem i Krzysztofem Garbaczewskim.

Jan Kwapisiewicz – student III roku w Akademii Teatralnej w Warszawie.  Zagrał między innymi główną rolę w filmie „Płaczmy” w reżyserii Tadeusza Kabicza u boku Ewy Skibińskiej.

Tomasz Ostach – student IV roku Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu. Zadebiutował w filmie Jana Jakuba Kolskiego „Ułaskawienie”.

Bardzo Wam dziękujemy i mamy nadzieję, że niedługo to Wy będziecie bohaterami naszego kalendarza!

I jak co roku, dziękujemy ATM Studio i ATM System za pomoc w organizacji imprezy!

 

Zobacz, zdjęcia z tegorocznej gali!

I do zobaczenia w przyszłym roku!

 

Galeria zdjęć

fot. Mieszko Piętka, Jacek Kurnikowski/AKPA
Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje