ATM grupa

MENU

Premiera trzeciego sezonu „Watahy” już w grudniu!

Na tę datę czekali wszyscy fani „Watahy”! Trzeci sezon serialu będzie miał premierę 6 grudnia 2019 roku w HBO i HBO GO.

Co się będzie działo w trzecim sezonie „Watahy”?

Akcja trzeciego sezonu „Watahy” zaczyna się, gdy Straż Graniczna zatrzymuje dwóch migrantów, którzy próbowali uciec z Polski na Ukrainę. Wiktor Rebrow, idąc ich tropem, niespodziewanie odkrywa miejsce zbrodni. Brutalne zabójstwo odbija się echem w całej Polsce.  Markowski rozpoczyna śledztwo, a Rebrow zgłasza się po pomoc do Dobosz, zakładając, że sprawa może mieć drugie dno. Pnąca się po szczeblach kariery w Warszawie Dobosz niechętnie wraca w Bieszczady.

Rebrow ponownie stanie przed trudnymi wyborami. Mimo że wrócił do pracy w straży, przeszłość nie daje mu o sobie zapomnieć. Nie każdy jest zachwycony jego powrotem. Wielu patrzy na niego jak na podejrzanego, działającego na granicy prawa. Na horyzoncie pojawia się nieznana postać – nowa szefowa ukraińskich przemytników – Tatiana Barkova.

Obsada

W trzecim sezonie „Watahy” występują: Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Jacek Lenartowicz, Dagmara Bąk, Anna Donchenko, Jarosław Boberek, Maciej Mikołajczyk, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka, Bartek Kotschedoff i Piotr Żurawski.

W tym sezonie dołączyli do nich: Borys Szyc i rosyjska aktorka Evgeniya Akhremenko, a także Olga Bołądź, Maria Maj, Filip Gurłacz, Bartek Kotschedoff, Agnieszka Suchora oraz Michał Kaleta.

Twórcy

Za scenariusz odpowiadają: Piotr Szymanek (head writer), Katarzyna Tybinka oraz Marta Szymanek

Serial reżyserują: Olga Chajdas i Kasia Adamik

Autorami zdjęć są: Tomasz Augustynek i Tomasz Naumiuk

Producentami ze strony HBO Polska są Bogumił Lipski i Izabela Łopuch (executive producer). Producentem HBO Europe jest Johnathan Young. Producentem liniowym jest Grzegorz Olkowski. Producentem nadzorującym ze strony ATM Grupy jest Andrzej Muszyński.

Oba dotychczasowe sezony Watahy można oglądać w HBO GO.

fot. Adam Golec, Krzysztof Wiktor

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje