ATM grupa

MENU

Licytuj nasze kalendarze i wspieraj 32. finał WOŚP!

Wesprzyj Fundację WOŚP razem z nami i wylicytuj jeden z naszych kalendarzy na 2024 rok! Zgodnie z tradycją przekazaliśmy na aukcje WOŚP pięć sztuk kalendarza z autografami gwiazd. 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w tym roku w niedzielę 28 stycznia. Do zobaczenia na błoniach PGE Narodowego w Warszawie!

O kalendarzu

Spotkanie sztuki i sztucznej inteligencji… I, AI – kalendarz ATM Grupy 2024 – to prawdziwe zaskoczenie!

Autorem zdjęć do kalendarza jest Szymon Szcześniak, portrecista i fotograf reklamowy z 20-letnim doświadczeniem. I to on podjął wyzwanie wykorzystania AI (artificial intelligence) w procesie twórczym. Jego celem było połączenie tradycyjnej fotografii z nowoczesną technologią tak, aby powstały unikalne i inspirujące obrazy.

Bohaterami najnowszego kalendarza ATM Grupy zostali, jak zwykle, utalentowani aktorzy i aktorki: Ireneusz CzopAndrzej ChyraKatarzyna FiguraJakub GierszałArkadiusz JakubikOrina KrajewskaAnna KrotoskaEryk Kulm JrMichalina ŁabaczDawid OgrodnikDorota Pomykała oraz Maria Sobocińska.

Kalendarz ATM Grupy na 2024 rok to nie tylko zbiór miesięcy, ale fascynująca podróż przez zaskakujące połączenie talentu artystycznego i potęgi sztucznej inteligencji.

LICYTUJ jeden z naszych kalendarzy:

👉 https://allegro.pl/oferta/kalendarz-atm-grupa-2024-z-autografami-gwiazd-1-15026815779

👉 https://allegro.pl/oferta/kalendarz-atm-grupa-2024-z-autografami-gwiazd-2-15026894451

👉 https://allegro.pl/oferta/kalendarz-atm-grupa-2024-z-autografami-gwiazd-3-15026901705

👉 https://allegro.pl/oferta/kalendarz-atm-grupa-2024-z-autografami-gwiazd-4-15026909776

👉 https://allegro.pl/oferta/kalendarz-atm-grupa-2024-z-autografami-gwiazd-5-15026911989

I, AI to to ósma, a zarazem ostatnia edycja kalendarza ATM Grupy.

O finale WOŚP

„Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!” – to cel zbiórki 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mottem akcji jest: „Tu wszystko gra OK!”. Za zebrane pieniądze zostanie zakupiony sprzęt do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Szpitale zostaną wyposażone w urządzenia dla diagnostyki obrazowej, czynnościowej, endoskopowej i torakochirurgii oraz sprzęt niezbędny do rehabilitacji pulmonologicznej wykorzystywanej w terapii chorych po przeszczepieniu płuc.

W ciągu 31 finałów WOŚP zebrała blisko 2 miliardy złotych i kupiła 71,5 tysiąca urządzeń.

W tym roku finał WOŚP odbędzie się w nowym miejscu. Studio główne, z którego nadawana będzie transmisja telewizyjna i internetowa, oraz scena koncertowa zlokalizowane będą na błoniach PGE Narodowego w Warszawie.

W finałową niedzielę o godz. 20:00 jak zwykle poleci Światełko do Nieba. Organizatorzy apelują o uszanowanie idei WOŚP i wysłanie w stronę nieba światełka w postaci np. zapalonej zapałki, świeczki, zapalenia latarki w telefonie czy pokazu laserów.

W 32. finał WOŚP włączy się w sumie 1685 sztabów, z czego 100 zlokalizowanych jest poza granicami Polski. Finał organizowany będzie w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Szwecji, Holandii, Norwegii, Szwajcarii, Indonezji, Irlandii, Belgii, Niemczech, Austrii, Francji, Japonii, Hiszpanii, Chorwacji, Australii, Tajlandii, Luksemburgu, Kanadzie, Czechach, Singapurze, Egipcie i na Cyprze.

Galeria zdjęć

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje