ATM grupa

MENU

Gramy z WOŚP! Wylicytuj jeden z naszych kalendarzy na 2023 rok

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w tym roku po raz 31. A my, zgodnie z tradycją, przekazaliśmy pięć kalendarzy z autografami gwiazd na aukcję WOŚP. Wielki finał odbędzie się w niedzielę 29 stycznia 2023 roku. Zapraszamy do udziału w licytacjach!

O kalendarzu

To już  7. edycja kalendarza ATM Grupy! Tym razem bawimy się konwencjami, tworzymy filmowe światy, które zatrzymał w kadrze ceniony na świecie fotograf Szymon Brodziak. On sam mówi, że jego zdjęcia przypominają kadry z filmów, które nigdy nie powstały. Idąc tym tropem nasz nowy kalendarz nosi tytuł „Kadry z filmów, które nigdy nie powstały”.

W rolach głównych wystąpili aktorki i aktorzy, o których jest teraz głośno: JACEK BELER, MARTYNA BYCZKOWSKA, MARIA DĘBSKA, JĘDRZEJ HYCNAR, BARTEK KOTSCHEDOFF, WERONIKA KSIĄŻKIEWICZ, MARTA NIERADKIEWICZ, ELIZA RYCEMBEL, PIOTR STRAMOWSKI, MASZA WĄGROCKA, AGNIESZKA WIĘDŁOCHA, TOMASZ ZIĘTEK.

I to właśnie kalendarze z ich autografami możesz wylicytować:

  1. https://allegro.pl/oferta/kalendarz-atm-grupa-2023-z-autografami-gwiazd-13133342647
  2. https://allegro.pl/oferta/kalendarz-atm-grupy-2023-z-autografami-gwiazd-2-13138265417
  3. https://allegro.pl/oferta/kalendarz-atm-grupy-2023-z-autografami-gwiazd-3-13138269210
  4. https://allegro.pl/oferta/kalendarz-atm-grupy-2023-z-autografami-gwiazd-4-13138279772
  5. https://allegro.pl/oferta/kalendarz-atm-grupy-2023-z-autografami-gwiazd-5-13138289445

 

Kalendarz ATM jest wydarzeniem wyłącznie artystycznym.  Co roku drukujemy kilkaset sztuk kalendarza, które rozsyłane są do twórców filmowych, gwiazd polskiego kina, dziennikarzy oraz naszych współpracowników i kontrahentów. Kilka egzemplarzy przekazywanych jest na aukcję WOŚP.

O finale WOŚP

31. Finał WOŚP zagra 29 stycznia 2023 roku pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą!
Po raz pierwszy finał będzie dotyczył i małych i dużych, bo problem jest ogromny – mówił na konferencji WOŚP Jurek Owsiak. – Da się go rozwiązać, jeżeli kupimy urządzenia, które są na świecie”.

„Mamy też drugie hasło: Żyj zdrowo w zdrowym świecie – dodał Owsiak. – Stworzyliśmy z działem graficznym bajkowy świat, który nam ucieka i wymaga naszej opieki oraz staranności. Musimy zadbać o planetę”.

W tym roku scena WOŚP wraca na plac Bankowy w Warszawie. Podczas finału zagrają m.in.: Spięty, Sztywny Pal Azji, Pull The Wire, Kirszenbaum, Kashell, Żurkowski, Dziwna Wiosna, Blenders, Dagadana, Dirty Shirt, Gutek oraz WaluśKraksaKryzys!

O godz. 20:00 w centrum stolicy odbędzie się też tradycyjny pokaz świetlno-pirotechniczny „Światełko do nieba”.

Telewizyjnym partnerem 31. finału WOŚP jest Grupa TVN Warner Bros. Discovery. To oznacza, że finał WOŚP będzie transmitowany przez TVN, TVN24, TTV oraz player.pl.

Galeria zdjęć

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje