Fani naszych seriali z pewnością już wiedzą, że grają u nas absolutnie przepiękne bliźniaczki: Paulina i Karolina Chapko.

Pierwszą z nich oglądaliśmy w „Dziewczynach ze Lwowa” i „Ojcu Mateuszu” druga gra w „Pierwszej miłości”. Ale prawdopodobnie mało kto wie, że sióstr Chapko jest więcej! Alicja i Aleksandra to kolejne bliźniaczki w rodzinie i też jednojajowe.

Wszystkie cztery siostry są zakochane w kinie i aktorstwie. Młodsze poszły w ślady starszych – są studentkami szkoły filmowej. Co ciekawe, w rodzinie nie było wcześniej żadnych tradycji aktorskich. Mama jest pedagogiem specjalnym, a tata ekonomistą. Czy takie niesamowite podobieństwo bywa przeszkodą, czy pomaga w życiu zawodowym? Karolina wyznała w jednym z wywiadów, że bywa przydatne. Kiedyś dostała propozycję roli w spektaklu, ale nie mogła z niej skorzystać ze względu na terminy, więc ofiarowała ją Paulinie.

Siostry zgodnie przyznają, że pracują na jedno nazwisko. Ich marzeniem jest zagrać kiedyś w jednym projekcie, ale nie w rolach… sióstr.

Fot. B. Bogielczyk i K. Wellman
Poleć znajomemu:Email this to someoneShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook

Powiązane wpisy