ATM grupa

MENU

„Dziewczyny ze Lwowa”: Finał drugiego sezonu

Już w najbliższą niedzielę 3 grudnia TVP1 wyemituje ostatni odcinek serialu „Dziewczyny ze Lwowa”. Emisja przedostatniego odcinka zgromadziła rekordową widownię  3,5 mln widzów! 

Co zobaczymy w finale sezonu?

Polina wraca do Warszawy z upragnioną Kartą Polaka. Na dworcu czeka na nią niespodzianka.  

Ukraińskie pielęgniarki budzą się po nocy spędzonej u Mecenasa. Razem ze Swietą obmyślają biznes plan. Swieta dodatkowo musi znaleźć rozwiązanie problemu – jak założyć firmę, której nie można założyć, bo się jest Ukrainką. Z pomocą przychodzi nieoceniony Piotr.

Tomek też ma plan, jak rozwiązać problemy Olyi z tajniakami. Olya jest znów szczęśliwa – bez względu na zakończenie wie, że może na niego liczyć w największych kłopotach.

Po koncercie w klubie jazzowym, na którym pojawił się Profesor z rodziną, Uljana postanawia odwiedzić go w domu. Jest zaskoczona tym, jak starszy pan ją przyjął.

Zbliża się dzień otwarcia knajpy Poliny i Matyldy. Wszystko wydaje się być załatwione na sto procent – restauracja wyremontowana i udekorowana, kucharze ściągnięci z najlepszej knajpy ze Lwowa, menu dopracowane, krytycy kulinarni w drodze na uroczyste otwarcie, które nastąpi za chwilę… Nastąpi, albo nie – tuż przed godziną zero, w kuchni wydarza się prawdziwa katastrofa. Cały misterny plan za chwilę legnie w gruzach. Zaczyna się wyścig z czasem, którego jest coraz mniej, ale od czego ma się przyjaciół…

Fot. Krzysztof Wellman
Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy