ATM grupa

MENU

Wojtek Miłoszewski: Literacki debiut naszego scenarzysty

„Inwazja” taki tytuł nosi debiutancka powieść Wojtka Miłoszewskiego, który – jako scenarzysta – współpracuje z ATM GRUPA.

Wojtek Miłoszewski jest współautorem scenariuszy do pierwszego sezonu „Watahy”, „Prokuratora” oraz serialu dokumentalno-fabularnego „Policjantki i policjanci”, produkowanych przez ATM GRUPA.

A teraz, na rynku księgarskim, ukazuje się jego pierwsza powieść. To „Inwazja” (Wydawnictwo W.A.B.). Akcja książki rozgrywa się współcześnie. Jesteśmy świadkami tego, jak wojska rosyjskie wkraczają na terytorium naszego kraju. Z tego właśnie powodu życie Romana, Danuty i Michała – głównych bohaterów „Inwazji” będzie musiało ulec całkowitej zmianie…

Wojtek Miłoszewski, prywatnie, spokrewniony jest z Zygmuntem Miłoszewskim. Jego popularny w świecie pisarskim brat napisał na swoim facebookowym profilu, że pierwsza powieść Wojtka dedykowana jest właśnie jemu.

Autor m.in. „Ziarna prawdy” dodał, że od lat czekał na konkurencję, której naprawdę będzie się bał. „I teraz wyrosła ona we własnej rodzinie” – dodał żartobliwie.

Gratulacje dla Wojtka od ATM GRUPA!

Galeria zdjęć

Fot.  Materiały prasowe WAB, Facebook Zygmunt Miłoszewski
Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy