ATM grupa

MENU

„Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny. Wszystko się może zdarzyć”: Filmowy finał serialu

Trzeci sezon hitu Czwórki zakończy  się emisją pełnometrażowego filmu telewizyjnego: „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny. Wszystko się może zdarzyć”, który stanowić będzie zwieńczenie dwóch najważniejszych wątków osobistych tej serii „Sprawiedliwych…” i jednocześnie niezależną całość fabularną.

Osią  fabuły filmu będzie ślub Kuby Walczaka, którego burzliwy związek z Izą dojrzał wreszcie do nowego etapu i ważnych życiowych decyzji. Jednak, zanim dojdzie do kulminacyjnego momentu – ceremonii ślubnej – nastąpi cały szereg komplikacji, między innymi za sprawą drużby, Bolka Kowalskiego, który za punkt honoru postawił sobie zorganizowanie wieczoru kawalerskiego, jakiego Kuba nie zapomni do końca życia. Bolo osiągnie ten cel, choć niezupełnie tak jak zamierzał, bowiem sprawy szybko wymkną się spod kontroli.
Równolegle rozwijać się będzie wątek Pauliny Wach, w której życiu uczuciowym nastąpił wreszcie przełom, a ona po raz pierwszy od lat gotowa jest zaufać mężczyźnie i na poważnie zaangażować się w nową relację.
Cała opowieść rozpocznie się w szpitalu psychiatrycznym, a w miarę rozwoju historii bohaterowie i widzowie przekonają się, że naprawdę wszystko może się zdarzyć, nawet tak niewyobrażalna sytuacja, jak widok prokuratora Jagiełły w ornacie przy ołtarzu…
Reżyserem filmu jest Łukasz Łukasik.

Serial produkuje dla Czwórki ATM Grupa S.A., a w rolach głównych występują w nim: Marek Włodarczyk (Kubis), Kamila Ścibiorek (Wach), Magdalena Margulewicz (Górska), Gabriela Oberbek (Latoszek), Urszula Bogucka (Iza), Joanna Kupińska (Dobecka), Michał Mrozek (Walczak), Bartosz Picher (Sawicki), Tomasz Radawiec (Kowalski), Tomasz Kitliński (Jawor), Przemysław Kapsa (Jagiełło) i Piotr Zyman (Kowal).

Na finał sezonu Czwórka zaprasza, wyjątkowo, w niedzielę, 3 grudnia o godz. 20.

Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy