ATM grupa

MENU

Marek Włodarczyk o filmie „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny. Wszystko się może zdarzyć”

Szalony wieczór, jego opłakane skutki i cały ciąg zdarzeń, który poprowadzi ku zaskakującemu finałowi… To wszystko już w niedzielę, 3 grudnia o godz. 20 w Czwórce, a tymczasem kilka sytuacji podejrzanych na planie oraz parę scenek z filmu, który powstał na fali ogromnego sukcesu serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” regularnie gromadzącego już ponad 2 mln widzów i wygrywającego z propozycjami największych stacji.  

Osią  fabuły filmu – będącego zwieńczeniem dwóch najważniejszych wątków osobistych tej serii „Sprawiedliwych…” i jednocześnie niezależną całością fabularną – jest ślub Kuby Walczaka. Burzliwy związek Kuby z Izą  dojrzał wreszcie do nowego etapu i ważnych życiowych decyzji. Jednak, zanim dojdzie do kulminacyjnego momentu – ceremonii ślubnej, nastąpi cały szereg komplikacji, między innymi za sprawą drużby, Bolka Kowalskiego, który za punkt honoru postawił sobie zorganizowanie wieczoru kawalerskiego, jakiego Kuba nie zapomni do końca życia. Bolo osiągnie ten cel, choć niezupełnie tak jak zamierzał, bowiem sprawy szybko wymkną się spod kontroli.
Równolegle rozwijać się będzie wątek Pauliny Wach, w której życiu uczuciowym nastąpił wreszcie przełom, a ona po raz pierwszy od lat gotowa jest zaufać mężczyźnie i na poważnie zaangażować się w nową relację.
Cała opowieść rozpocznie się w szpitalu psychiatrycznym, gdzie zastaniemy zdezorientowanego Kubę, a w miarę rozwoju historii bohaterowie i widzowie przekonają się, że naprawdę wszystko może się zdarzyć, nawet tak niewyobrażalna sytuacja, jak widok prokuratora Jagiełły w ornacie przy ołtarzu…
Reżyserem filmu jest Łukasz Łukasik.
Serial produkuje dla Czwórki ATM Grupa S.A., a w rolach głównych występują w nim: Marek Włodarczyk (Kubis), Kamila Ścibiorek (Wach), Magdalena Margulewicz (Górska), Gabriela Oberbek (Latoszek), Urszula Bogucka (Iza), Joanna Kupińska (Dobecka), Michał Mrozek (Walczak), Bartosz Picher (Sawicki), Tomasz Radawiec (Kowalski), Tomasz Kitliński (Jawor), Przemysław Kapsa (Jagiełło) i Piotr Zyman (Kowal).

Wideo

Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy