ATM grupa

MENU

Premiera kalendarza ATM GRUPA 2017 (wideo)

Na kartach kalendarza ATM GRUPA 2017, który został zaprezentowany 15 grudnia na wernisażu przy ul. Mysiej 3 w Warszawie, znaleźli się: Mateusz Banasiuk, Magdalena Berus, Michał Czernecki, Karolina i Paulina Chapko, Paulina Gałązka, Monika Mariotti, Maciej Mikołajczyk, Maciej Musiałowski, Julia Pogrebińska, Nikodem Rozbicki, Mateusz Rusin oraz Marta Ścisłowicz.
Nie przepadam za sesjami, jestem aktorką, śpiewam, tańczę, ale nie jestem modelką i nie czuję się komfortowo w tej roli. Jednak ta sesja była wyjątkowa. Pojawiłam się na planie w bardzo kiepskim nastroju, a powodem był mężczyzna. Podczas sesji miałam więc szansę pokazać swoje emocje: odpychanie, rodzaj zazdrości, nutę agresji… Było niezwykle. ATM GRUPIE życzę coraz odważniejszych pomysłów i aby nie bali się ryzyka, tak jak do tej pory – powiedział Monika Mariotti, która gra w serialu „Druga szansa”.
Śmieję się, że jestem takim narodowym mundurowym, ale, jak wiadomo, za mundurem panny sznurem – żartował Maciej Mikołajczyk, który gra w dwóch produkcjach ATM: „Strażacy” i „Wataha”. – Bardzo cenię obydwie role i obydwa seriale. To świetne, męskie kino, dobrze zrealizowane. Cieszę się, że zostałam zaproszony do udziału w sesji. Moje zdjęcie jest trochę takie jak moje role.
W kalendarzu pozował także Maciej Musiałowski, znany widzom „Drugiej szansy”. – Cieszę się, że znalazłam się w tym wybranym gronie artystów pozujących do kalendarza. Gram w „Drugiej szansie” już trzeci sezon. Rola Ksawerego dużo mi dała, wiele się nauczyłem, mogłem wnikliwie obserwować świat show biznesu, który tak naprawdę niezbyt mi się podoba – powiedział młody aktor. Specjalne życzenia dla ATM GRUPA przysłała Julia Pogrebińska, która przybywa właśnie na wakacjach w Goa. – Praca z grupą ATM przynosi mi przede wszystkim spotkania z ludźmi… Ludźmi, którzy mnie inspirują i których obecność w moim życiu bardzo cenię! Niech Nowy 2017 rok będzie dla Was rokiem szczególnym! Niech przyniesie projekty i historie, których chcielibyście być częścią! Niech Wasze serca i emocje pozostawi w stanie równowagi, niezależnie od tego jak wymagający bywa nieraz proces kreacji! – napisała.
Na Gwiazdkowym Party pojawiło się wiele innych gwiazd, wśród nich: Daniel Olbrychski z żoną, Beata Ścibakówna z Janem Englertem, Olga Borys, Piotr Polk, Katarzyna Cichopek, Katarzyna Zielińska, Elżbieta Romanowska, Krzysztof Wieszczek, Klaudia Halejcio, Anna Gzyra, Piotr Zelt, Aleksandra Nieśpielak, Mikołaj Krawczyk z Sylwią Juszczak, Edyta Olszówka, Kamilla Baar, Aleksandra Popławska i wiele innych osób.

Fot. AKPA

Wideo

Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy