ATM grupa

MENU

III Bieg Konstanciński: Pobiegliśmy z gwiazdami! (galeria)

Silna reprezentacja ATM GRUPA wzięła udział w kolejnym, organizowanym po raz trzeci, Biegu Konstancińskim im. Piotra Nurowskiego. Impreza odbyła się 25 czerwca na terenie Parku Zdrojowego w podwarszawskim Konstancinie – Jeziornie.

W barwach ATM GRUPA pobiegli miłośnicy sportu, zapaleni i doświadczeni biegacze oraz gwiazdy, które występują w naszych serialach.

Dziesięciokilometrowy odcinek pokonali w gwiazdorskim stylu Krzysztof Wieszczek („Pierwsza miłość”), Michał Czernecki („Strażacy”) Maciej Mikołajczyk („Wataha”) oraz Piotr Tołoczko („Ojciec Mateusz”). Na czele reprezentacji pobiegł Prezes ATM GRUPA, Andrzej Muszyński.

Zawodników dopingowali Paulina Gałązka, Ula Dębska, Michał Malinowski oraz Angelika Kurowska („Pierwsza miłość”) i Bartek Firlet („Ojciec Mateusz”).

Jest życiówa. To jest jednak super impreza – powiedział po biegu zadowolony ze swojego wyniku Michał Czernecki. – Do zobaczenia za rok! – dodał Maciej Mikołajczyk. Obaj aktorzy w naszej drużynie pobiegli już po raz drugi i obiecali, że nie ostatni.

Dziękujemy, że byliście z nami.

Galeria zdjęć

Fot. Maurycy Stankiewicz
Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy