ATM grupa

MENU

Piotr Polk odsłania tajemnice „Ojca Mateusza”

Tego jeszcze nie było! Piotr Polk, czyli serialowy Orest Możejko zaprosił Fanów za kulisy serialu. Od kilku tygodni na swoim facebookowym profilu zamieszcza zdjęcia przedstawiające ekipę „Ojca Mateusza”.

„Ponieważ za miesiąc kończymy zdjęcia do kolejnej serii „Ojca Mateusza”, postanowiłem pokazać państwu tych, których nigdy nie zobaczycie na ekranie. A przecież bez nich serial nigdy by nie powstał! – napisał (w czerwcu).

Śledząc profil Piotra Polka możemy dowiedzieć się, czym na planie zajmuje się tyczkarz, kim są szwenkierzy, poznać charakteryzatorów, techników kryminalnych i wiele innych ciekawych osób, a także zobaczyć, jak wyglądają producenci serialu.

„Krzysztof Grabowski, Kasia Anczarska, Teresa Paszkiewicz – producenci! Choć nie towarzyszą nam na co dzień na planie, bez nich tego planu by nie było! A co za tym idzie, również tego serialu. Artyści-ekonomiści. Pierwsi recenzenci scenariuszy. Można powiedzieć, że o tym kto zabił, ukradł, oszukał, kto z kim będzie albo już nie jest, dowiadują na długo przed nami! I na bardzo długo przed kolorowymi gazetami! Cdn…”.

Gratulujemy pomysłu i czekamy na obiecany ciąg dalszy.

 Foto. Facebook Piotra Polka
Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy