ATM grupa

MENU

„Ojciec Mateusz”: Babcia rusza do akcji!

Niespodziewanie na plebanię przyjeżdża z Krakowa koleżanka Natalii, Anna Jawor (Ewa Gorzelak). Natalia (Kinga Preis) zauważa, że Anna ma jakiś problem. Zapłakana kobieta pokazuje Natalii zdjęcia, na których jej mąż Robert całuje się z Julią Wrońską.

Natalia postanawia przycisnąć babcię, gdzie tak ostatnio znika nocami. Babcia jednak milczy jak grób, co strasznie Natalię denerwuje. Gdy Emilka wpada do pokoju babci w poszukiwaniu swojego swetra, znajduje płaszcz z plamami krwi i kominiarkę. Przerażona woła Natalię. Natalia śledzi babcię, zauważa ją w towarzystwie podejrzanych typów. Alarmuje Mateusza (Artur Żmijewski), że babcia ma jakieś kłopoty. Mateusz wciąga do akcji Nocula (Michał Piela). Okazuje się, że babcia przygotowuje się do roli w spektaklu kryminalnym i pobierała lekcje u  kilku twardzieli z miasta.

Anna spotyka się z detektywem. Mężczyzna przekazuje jej kopertę ze zdjęciami. Zdenerwowana Julia rozmawia z Mateuszem o zniknięciu Roberta. Policja zabezpiecza zwłoki mężczyzny nad rzeką. Kobylicka (Edyta Olszówka) i Możejko (Piotr Polk) przesłuchują Julię. Gibalski (Rafał Cieszyński) ustala, że Robert miał w Krakowie żonę i dziecko…

„Zdrada” w czwartek o 20.30 w TVP 1.

Galeria zdjęć

Fot. Marzena Stokłosa
Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy