ATM grupa

MENU

Jesień z serialami ATM Grupa!

Jesień to nie tylko powrót do szkoły. To również czas, kiedy na antenę wracają najlepsze polskie seriale i debiutują nowości. Które produkcje ATM Grupy zobaczymy lada moment?

Jako pierwsza na ekrany wraca „Pierwsza miłość”, której premierowy odcinek widzowie obejrzą już 29 sierpnia w Polsacie. Trzy dni później natomiast (1 września) w Jedynce pojawi się Ojciec Mateusz i ponownie zacznie rozwiązywać zagadki kryminalne w Sandomierzu.

Niedziela (od 4 września) zarezerwowana będzie dla „Rancza”, którego widzowie TVP 1 obejrzą już ostatni sezon. Natomiast poniedziałek 5 września, będzie tym poniedziałkiem, którego na pewno nie da nie lubić. Wieczorową porą startują nasze trzy produkcje – o godz. 19.00 w Czwórce premierowy odcinek piątego sezonu „Policjantek i policjantów”, a o 20.00 również w Czwórce nowość: „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”. Przyjemny wieczór zakończy pierwszy odcinek drugiego sezonu „Drugiej szansy” (o 21.30 w TVN).

Najdłużej widzowie czekać muszą na rozpoczęcie sezonu ze „Światem według Kiepskich”. Pierwszy odcinek nowej serii Polsat wyemituje 7 września o 20.00. Długi okres oczekiwania zostanie wynagrodzony fenomenalnym występem gościnnym. W premierowym odcinku wystąpi Zbigniew Wodecki!

Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy