ATM grupa

MENU

Gwiazdy ATM walczyły o zwycięstwo! (wideo)

Podczas II Biegu Konstancińskiego im. Piotra Nurowskiego ekipa ATM Grupa pokazała, że nie ma sobie równych. Nie poddała się morderczemu upałowi i wystartowała w minioną sobotę (25 czerwca) w podwarszawskim Konstancinie.

Patron biegu, Piotr Nurowski, był jego wybitnym mieszkańcem oraz m.in. Prezesem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki i Prezesem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Zginął w  katastrofie w Smoleńsku w 2010 roku.

Zawody rozegrano na dystansie 10 kilometrów. Start oraz meta znajdowały się w centrum malowniczego Parku Zdrojowego. W składzie biegnących „w barwach” ATM-u znaleźli się aktorzy, których możemy oglądać w produkowanych przez nas serialach: Julia Pogrebińska („Pierwsza miłość”, „Wataha”), Mateusz Banasiuk („Pierwsza miłość”, „Strażacy”), Bartłomiej Topa („Wataha”, „Druga szansa”), Michał Czernecki („Pierwsza miłość”, „Strażacy”), Maciej Mikołajczyk („Strażacy”, „Wataha”) i Adam Adamonis („Strażacy”). W drużynie nie mogło zabraknąć Prezesa Zarządu ATM Grupa, Andrzeja Muszyńskiego.

Wszyscy bardzo serio potraktowali to wyzwanie. Nie mniej, niż przygotowanie do kolejnej serialowej czy filmowej roli. Niektórzy z uczestników przyznali, że uprawianie sportu jest dla nich bardzo ważne. Pomaga nie tylko w zachowaniu dobrej kondycji…

Dzięki temu, że biegam, a ostatnio intensywnie uprawiam jogę, mogę rozładować stres i pokonać zmęczenie. To ważne podczas intensywnej pracy na planie serialu oraz filmu – mówiła Julia Pogrebińska.

Maciej Mikołajczyk dodał, że chciałby zacząć systematycznie trenować. – Być może udział w II Biegu Konstancińskim im. Piotra Nurowskiego zainspiruje mnie do codziennego, regularnego biegania.

Gratulacje dla naszej gwiazdorskiej ekipy!

Galeria zdjęć

Wideo

Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy