ATM grupa

MENU

Gwiazda „Policjantek i policjantów” rapuje!

Mariusz Węgłowski, grający w hicie Czwórki „Policjantki i policjanci” uwielbianego przez widzów Białacha, twardziela o gołębim sercu, teraz daje się poznać od zaskakującej strony. Węgłowski – były policjant-antyterrorysta, obecnie aktor i muzyk – nagrał popowo-rapowy utwór, którego tekst oparty jest na jego własnych przeżyciach.

Rapujący policjant to prawdziwy ewenement (rap kojarzymy zwykle z muzyką gangsterów), ale jedni i drudzy na co dzień mają do czynienia z brutalną rzeczywistością, a ich światy, tocząc nieustanną walkę, ciągle się przenikają. – Ja wybrałem świadomie, ale zdaję sobie sprawę, że gdyby pewne rzeczy potoczyły się inaczej, mógłbym znaleźć się po tej drugiej stronie – mówi Mariusz.
W powstanie utrzymanego w policyjno-gangsterskim klimacie teledysku, wyreżyserowanego przez Jakuba Miszczaka, głównego reżysera „Policjantek i policjantów” (a także m.in. takich hitów jak „Ojciec Mateusz”) zaangażowana była praktycznie cała ekipa serialu, niekoniecznie w typowych dla siebie rolach – na ekranie pojawił się m.in. scenarzysta „Policjantek…” i autor powieści kryminalnych, Błażej Przygodzki. W scenach bokserskich wystąpił sam Mariusz, który prywatnie, podobnie jak jego serialowy bohater, Białach, trenuje boks i sztuki walki.

„Policjantki i policjanci”od 27 lutego w Czwórce.

Fot. Bogdan Bogielczyk

Wideo

Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy