ATM grupa

MENU

Co nowego u „Policjantek i policjantów”?

Piąty już sezon przebojowych „Policjantek i policjantów” przyniesie sporo zmian nie tylko na komendzie, ale także w życiu prywatnym bohaterów.

Trudne chwile czekają Białacha (Mariusz Węgłowski). Problemy sprawią, że będzie miał gorsze wyniki na służbie, co nie przejdzie niezauważone przez komendantkę. Niestety, historia z dilerem, przez którego córka Mikołaja znalazła się w szpitalu, będzie miał swój coraz bardziej ponury ciąg dalszy. Mikołaj stanie przed niełatwym wyborem, jego zawodowa przyszłość będzie zagrożona. Czy w uczuciach powiedzie mu się lepiej?

Dużo nowego wydarzy się u policjantów patrolu 06. W przypadku Zapały (Wojciech Sukiennik) i Drawskiej (Anna Kukawska) widzów czeka kilka naprawdę radosnych niespodzianek, a życie Emilki zmieni się radykalnie…

Sprawa zabójstwa ojca Wysockiej (Magda Malcharek) dramatycznie przyspieszy, a jej skala okaże się znacznie poważniejsza niż to się wydawało. Jaki to będzie miało wpływ na Olę? Czy dziewczyna przejdzie do pracy w komendzie wojewódzkiej? I czy wreszcie coś na dobre zmieni się w jej życiu uczuciowym?

Na komendzie pojawią się dwie nowe policjantki.
Sierżant Alicja Morawska (Magdalena Wróbel znana z „Powiedz TAK!” i „Dziewczyn ze Lwowa”) jest pełna energii i bardzo sympatyczna, choć bez mrugnięcia okiem potrafi „zgasić” tanich komplemenciarzy. Niedawno mocno się sparzyła w miłości, co nie pozostało bez wpływu na jej podejście do niektórych spraw, ale mimo wszystko nie straciła pozytywnego nastawienia do życia. Alicja ma ukryte atuty, którymi wkrótce wszystkich zaskoczy i bardzo zaimponuje kolegom.
Do zespołu dołączy także aspirant sztabowa Karolina Rachwał (w tej roli Honorata Witańska znana m.in. z „Barw szczęścia”) inteligentna, doświadczona i nie ustępująca w niczym policyjnym twardzielom, a jednocześnie pełna seksapilu i bardzo kobieca. Jest silną osobowością, ale ma też duży dystans do siebie. Świetnie jeździ na motocyklu, bez którego nie wyobraża sobie życia.

Premierowe odcinki 5. serii „Policjantek i policjantów” od 5 września w Czwórce od poniedziałku do czwartku o godz. 19.00.

Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy