ATM grupa

MENU

25 lat ATM GRUPA: Sukces „Fali zbrodni”

Dzisiaj uważany jest za kultowy. Bardzo wielu fanów tej produkcji liczy wciąż nawet na jej reaktywację. „Fala zbrodni”, produkowana przez ATM GRUPA, pozostaje jednym z najlepszych seriali, jakie opowiadają o realiach pracy policjantów. Pełen niesamowitych zwrotów akcji oraz niezapomnianych kreacji.

Pierwszy odcinek serialu został wyemitowany 7 listopada 2003 r. (pokazywany do 2008 r.), na antenie Polsatu. Głównymi bohaterami byli, zajmujący się walką z przestępczością zorganizowaną, policjanci z super specjalnej jednostki.

W rolach głównych – członków OPZ (oddziału do spraw przestępczości zorganizowanej) – wystąpili: Dorota Kamińska (Renata Lemanska), Radosław Pazura (Kuba Wiśniewski), Mirosław Baka (Igor Szajbiński „Szajba”), Agnieszka Wagner (Aleksandra Melin „Aleks”), Przemysław Sadowski (Błażej Kowal „Budrys”) oraz Agnieszka Dygant (Daria Westman „Czarna”).

Dla tej ostatniej serial okazał się przepustką do popularności. Agnieszka została nagrodzona za tę rolę w 2007 r. Uhonorowano ją wtedy „Złotą Podkową” za najlepszą rolę kobiecą w serialu sensacyjnym podczas Festiwalu Filmowego „Wakacyjne kadry” w Cieszynie. – Lubiłam poganiać na planie z giwerą – wspominała „Falę zbrodni” po latach.

Galeria zdjęć

Fot. ATM GRUPA
Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy