ATM grupa

MENU

Tak wyglądają plakaty do serialu „W głębi lasu”! ZDJĘCIA

Netflix opublikował właśnie plakaty do serialu „W głębi lasu”, na postawie powieści Harlana Cobena, wyprodukowanego przez ATM Grupę. Premiera serialu już 12 czerwca 2020!

O serialu

„W głębi lasu” to historia pełna tajemnic, a ich rozwiązania poszukują Grzegorz Damięcki, Hubert Miłkowski oraz Agnieszka Grochowska i Wiktoria Filus, wcielający się w role Pawła Kopińskiego i Laury Goldsztajn.

Bohaterowie osadzeni są w dwóch wymiarach czasowych: 2019 oraz 1994 roku. Opowieść w zaskakujący sposób przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie potrafi
otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewane odnalezienie ciała, którego śmierć zdaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Policja podejrzewa, że ofiarą jest chłopiec, który zniknął bez śladu wraz z siostrą Pawła 25 lat temu. Nadzieję na rozwiązanie sprawy przyćmiewają jednak głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może sprawić, że wszystko, co Paweł przez lata budował legnie w gruzach.

Sześcioodcinkowa produkcja, którą reżyserują Leszek Dawid oraz Bartosz Konopka, dostępna będzie na platformie już 12 czerwca 2020 roku. Autorem serialowych zdjęć jest Paweł Flis.

Film wsparty finansowo przez Polski Instytut Sztuki Filmowej

 

Galeria zdjęć

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje