ATM grupa

MENU

Razem z Netflixem zapraszamy na wakacyjny obóz „W głębi lasu” LIVE!

Już w najbliższy czwartek, 11 czerwca, o godz. 19:00 zapraszamy wszystkich fanów powieści i seriali kryminalnych na wakacyjny obóz „W głębi lasu”. Zanim zapadnie zmrok, a las zmieni swoje oblicze, odkryjemy tajemnice nowej, polskiej produkcji…

W programie spotkania przewidziane są: rozmowa z Harlanem Cobenem, autorem bestsellera „W głębi lasu”, a także przedpremierowe sceny z serialu i ekskluzywne materiały zza kulis.

Gośćmi specjalnymi spotkania będą aktorzy grający w serialu: Agnieszka Grochowska, Grzegorz Damięcki, Wiktoria Filus, Hubert Miłkowski oraz reżyserzy: Leszek Dawid i Bartosz Konopka.

Spotkanie poprowadzi Katarzyna Borowiecka.

Link do wydarzenia TU. Zapraszamy!

O serialu

„W głębi lasu” to historia pełna tajemnic, a ich rozwiązania poszukują Grzegorz Damięcki, Hubert Miłkowski oraz Agnieszka Grochowska i Wiktoria Filus, wcielający się w role Pawła Kopińskiego i Laury Goldsztajn.

Bohaterowie osadzeni są w dwóch wymiarach czasowych: 2019 oraz 1994 roku. Opowieść w zaskakujący sposób przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewane odnalezienie ciała, którego śmierć zdaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Policja podejrzewa, że ofiarą jest chłopiec, który zniknął bez śladu wraz z siostrą Pawła 25 lat temu. Nadzieję na rozwiązanie sprawy przyćmiewają jednak głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może sprawić, że wszystko, co Paweł przez lata budował legnie w gruzach.

Serial „W głębi lasu”, na postawie powieści Harlana Cobena, wyprodukowany przez ATM Grupę, będzie dostępny na Netflix od 12 czerwca!

Film wsparty finansowo przez Polski Instytut Sztuki Filmowej

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje