ATM grupa

MENU

„Drunk History – Pół litra historii” na Netflixie od lipca!

„Drunk History – Pół litra historii” emitowane było w 2017 i 2018 roku na Comedy Central. Teraz oba sezony programu można oglądać na platformie Netflix!

Przypomnijmy, o czym jest „Drunk History”.

Formuła programu polega na tym, że popularne polskie gwiazdy (m.in. aktorzy, komicy, influencerzy) piją drinki przed kamerami i będąc pod lekkim wpływem alkoholu odtworzą dzieje państwa i narodu polskiego. Widzowie poznają m.in. historie kasiarza Szpicbródki i polskiej Maty Hari oraz nietypową pasję Józefa Piłsudskiego…

Jak łatwo się domyślić, znane nam dobrze historie prezentują się odrobinę inaczej przez dno kieliszka. Opowieści gwiazd obrazują inscenizacje, w których również występują znane postaci polskiego show-biznesu.

W roli narratorów wystąpili m.in.: Joanna Kołaczkowska, Bartłomiej Kasprzykowski, Leszek Lichota, Tomasz Zimoch, Ewa Kasprzyk, Katarzyna Warnke, Ryszard Kalisz, Tomasz Karolak.

W postaci historyczne wcielili się m.in.: Piotr Cyrwus, Rafał Mohr, Mirosław Baka i Katarzyna Kwiatkowska.

Polska wersja „Drunk History” jest oparta na amerykańskim formacie o tym samym tytule, który w Comedy Central zadebiutował w 2008 roku. Format był realizowany na całym świecie, m.in. w Wielkiej Brytanii, Brazylii, Argentynie i na Węgrzech.

Producentem wykonawczym „Drunk History” jest ATM GRUPA.

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje