To już ostatni tydzień pierwszej serii „Sprawiedliwych”. Czego możemy się spodziewać w najbliższych odcinkach?

Karolina zwierza się Paulinie z przebiegu swojej ostatniej randki. Aspirant Walczak sprawił, że podczas wizyty na strzelnicy, kobieta świetnie się bawiła i liczy na kolejne spotkanie. Paulina postanawia dopilnować, żeby Kuba nie zepsuł dobrego wrażenia i daje mu subtelne uwagi odnośnie oczekiwań swojej koleżanki. Nawet nie przypuszcza jak bardzo serio zostaną potraktowane.

Z kolei komisarz Stasiak ma poważny dylemat. Dotarł do dowodów, które mocno świadczą przeciwko Kubisowi. Wygląda na to, że komendant miał świetny motyw i sposobność, żeby zabić człowieka, który zgwałcił jego córkę. Stasiak z jednej strony czuje, że powinien być lojalny wobec komendanta Kubisa, z drugiej, dowody raczej nie pozostawiają wątpliwości. Adam kontaktuje się z Zimnym, który prowadzi śledztwo przeciwko Kubisowi, aby przekazać mu zdobyte informacje. Sęk w tym, że Zimnemu nagle przestało zależeć na zamknięciu tej sprawy.

Tymczasem Kubis prosi Stasiaka o pomoc, ponieważ jego córka zaginęła. Stasiak obawia się, że to może być pułapka. Czy Kubis rzeczywiście zabił człowieka? Czy dowiedział się, że Stasiak szuka na niego dowodów? I czy jest na tyle bezwzględny, żeby zabić policjanta z własnej komendy, byle zamieść sprawę pod dywan? Na te wszystkie pytania komisarz Stasiak dostanie odpowiedź. Czy tego chce, czy nie…

„Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” od poniedziałku do czwartku o 20.00 w Czwórce.

Fot. Gosia Stasiewicz
Poleć znajomemu:Email this to someoneShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook

Powiązane wpisy