„Sukces nie zna granic”. O czym opowiada nasza nowa seria dokumentalna?

 

W Canal+ Discovery zadebiutuje dziś pierwszy odcinek, produkowanej przez ATM Grupę, serii dokumentalnej „Sukces nie zna granic”. Poznajcie niezwykłe historie polskich emigrantów!

O serialu

„Sukces nie zna granic” to dziesięcioodcinkowy serial dokumentalny, który od29 sierpnia będzie nadawany w każdy poniedziałek, o godz. 21.00, na antenie Canal+ Discovery. Prowadzący Tomasz Kin wraz z ekipą filmową w każdym odcinku przedstawi polskich emigrantów, którzy – często dzięki swojej pracowitości i talentowi – stali się ważną częścią lokalnych społeczności w różnych częściach świata, m.in. w Europie, Ameryce i Azji.

Bohaterami poszczególnych odcinków będą m.in. polscy artyści, naukowcy oraz biznesmeni. Opowiedzą, dlaczego zdecydowali się zaryzykować własne bezpieczeństwo, porzucić rodziny i dotychczasowy dorobek oraz pokażą, jak zmieniło się ich życie po wyjeździe z Polski. Tomasz Kin porozmawia z bohaterami serialu m.in. o tym, jakie trudności musieli pokonać w nowym kraju i jak poznawali nową kulturę i język.

Mam nadzieję, że widzowie zobaczą, jak doskonałą robotę za granicą robi ostatnie pokolenie emigrantów, wciąż podkreślające swoje polskie pochodzenie i jak olbrzymim szacunkiem cieszy się wśród lokalnych społeczności. Widziałem na własne oczy, co znaczy w świecie być Polakiem. Ukułem nawet powiedzonko, że najlepsze cechy ujawniają się w nas po wyjeździe z kraju – mówi o programie Tomasz Kin.

Producentem serii jest ATM Grupa.

Poleć znajomemu: