ATM grupa

MENU

„Pierwsza miłość”: Zdrada, zaręczyny oraz tajemniczy gość w Wadlewie

Nowy sezon „Pierwszej miłości” zapowiada się wyjątkowo ekscytująco. Nie zabraknie niespodziewanych powrotów, fatalnych zbiegów okoliczności, przerażających zdarzeń, ale też pełnych radości i miłości chwil. Zazdrość i zdrada, ale też zaręczyny i nowe zauroczenia. To wszystko czeka widzów już wiosną.

Marysia i Michał: Czy powiedzą sobie „tak”?

Życie nigdy nie rozpieszczało Marysi (Aneta Zając). Kiedy wydaje się, że z Michałem (Wojciech Błach) wreszcie wpłynęli na spokojne wody, do akcji znów wkracza matka Krystiana (Patryk Pniewski) – Ewa (Ewa Gawryluk). Związek z „tą trzecią” za plecami nie jest łatwy. Marysia jednak daje szansę Michałowi na odbudowanie ich relacji. Podczas wspólnego wieczoru architekt dla żartu zadzwoni do wróżki, której przepowiednia wprawi ich oboje w osłupienie – Michał już niebawem zacznie przygotowania do ślubu… Te słowa staną się dla nich impulsem do działania. Informacja o zbliżającym się ślubie Michała i Marysi bardzo negatywnie nastroi Ewę. Czy znów stanie na drodze ich szczęściu?

Kinga i Artur: To koniec małżeństwa Kulczyckich?

W życiu Kingi, (Aleksandra Zienkiewicz) i Artura (Łukasz Płoszajski) zanosi się na poważne zmiany. Małżeństwo Kulczyckich będzie musiało zmierzyć się z poważnym kryzysem. Kłopoty Artura w firmie i fascynacja Kingi nauczycielem jogi coraz bardziej oddalają od siebie świeżo upieczonych małżonków. Zdruzgotany emocjonalnie Artur chcąc wzbudzić zazdrość w Kindze wda się w romans ze swoją sekretarką Tolą (Anna Gzyra), który może zmienić jego życie na zawsze… Tola będzie z nim w ciąży… Niemal w tym samym momencie Kinga oznajmi mężowi, że chciałaby mieć z nim jeszcze jedno dziecko. Przerażony Artur poprosi o pomoc Bartka (Rafał Kwietniewski). To z kolei skomplikuje sytuację Emilki (Anna Ilczuk), która będzie nabierała coraz większej pewności, że towarzysząca wszędzie Bartkowi, Tola jest jego nową miłością. Czy Kinga dowie się, czyje dziecko nosi sekretarka jej męża?

Nieoczekiwany powrót Jowity

Tymczasem Radek (Mateusz Banasiuk) i Sabina (Urszula Dębska) zaskoczą przyjaciół informacją, że znów są parą. Młodzi zamieszkają razem, a Sabina wreszcie zacznie odzyskiwać spokój i radość. Do czasu… Jedno z pudeł nowego chłopaka kryje zdjęcia Jowity i pamiątki po niej. Czy to oznacza, że Radek wciąż nie może zapomnieć o byłej dziewczynie, przez którą tyle wycierpiał? I czy na pewno ona jest już tylko przeszłością? Temat będzie wracał jak bumerang przez co ich wspólne biznesowe przedsięwzięcie stanie pod znakiem zapytania. Życie Sabiny i Radka zagmatwa się jeszcze bardziej, kiedy do Wrocławia wróci Jowita (Joanna Opozda)… Dziewczyna wprowadzi zamieszanie nie tylko w życiu Sabiny i Radka, ale też Kaśki (Michał Koterski), który starając się pomóc przyjaciółce i przyjmując ją pod swój dach, narazi się swojej dziewczynie Kasi (Karolina Chapko).

Na scenę wkracza atrakcyjna wdowa…

Ledwie opadł kurz po Skowronku (Hubert Urbański), a już w Wadlewie pojawia się nowa osoba, która zakłóci spokój mieszkańców wsi. Tym razem będzie to tajemnicza i atrakcyjna wdowa, Anna (Agnieszka Suchora). Kobieta zawita przypadkowo to agroturystyki Śmiałka (Paweł Okoński) i niespodziewanie zostanie na dłużej. Wzbudzi duże zainteresowanie i sympatię we wsi. Swoją energią i barwnie opowiadanymi anegdotkami oczaruje wszystkich. W miarę odkrywania tajemnic Anny, miejscowi zaczną podejrzewać ją o uśmiercenie trzech mężów… Sytuacja nieco się skomplikuje kiedy w oko wpadnie jej jeden z mieszkańców Wadlewa…

Goście, goście…

Wiosną w serialu pojawi się m.in. Adam Zdrójkowski, Dariusz Kordek, Mariusz Zaniewski, Agnieszka Suchora, Natalia Klimas, Marcin Janos Krawczyk, Sindre Sandemo.

Galeria zdjęć

Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy