ATM grupa

MENU

Wielki finał 2. serii „Strażaków” (spoiler)

Przed nami ostatni odcinek 2. serii „Strażaków”. Czy Kamila wyjedzie do Szwecji? Jak zakończy się kryzys w małżeństwie Renaty i Wojtka? Co postanowi Borycki? Jedno jest pewne: emocji nie zabraknie!

Wojtek bierze się w garść

Wojtek decyduje się zrobić porządek ze swoim życiem. Przestaje pić i rozpoczyna terapię. Oznajmia Kosmali, że zamierza wrócić do służby. Renata pozwala spędzać mu więcej czasu z synami, w końcu sama umawia się z nim na randkę: – Chodzę na terapię, nie piję… Jeśli mi na to pozwolą, wrócę do straży, ale przede wszystkim chcę odzyskać ciebie i dzieci. To wy jesteście dla mnie najważniejsi… Jest szansa na to, że znowu będziemy razem? Czy Wojtkowi uda się odzyskać pracę, ale przede wszystkim rodzinę?

Czy Magda da szansę Dario?

Magda wyjaśnia Dario, że z Adamem łączy ją tylko ich syn, a Wojnar, którego zastał u niej parę dni temu, spędził noc na kanapie. Dario oddycha z ulgą, ale czy Magda będzie chciała się z nim związać?

Borycki podejmuje decyzję

Do Rafała dociera w końcu, że nie chce opuszczać swojej jednostki. Kiedy oznajmia swoją decyzję komendantowi, ten jest bardzo zdziwiony: – Pewny jesteś? Wojnar nieźle sobie radzi. Jak zostaniesz w dziewiętnastce, to szybko nie awansujesz na szefa zmiany… A przecież kariera zawsze była dla ciebie najważniejsza. Co zrobi Rafał?

Czy Adamowi uda się zatrzymać Kamilę?

Kamila decyduje się na wyjazd z Ksawerym do Sztokholmu. Na lotnisku, tuż przed odlotem zostaje zatrzymana przez straż graniczną… Czy to sprawka Adama? Czy uda mu się ją zatrzymać w Warszawie?

Odpowiedź już w sobotę w odcinku „Na własną rękę” o 20.25 w Jedynce!

Galeria zdjęć

Foto: Grzegorz Gołębiowski
Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy