ATM grupa

MENU

„Wataha 2”: Premiera 15 października. Zaczynamy odliczanie! (wideo)

Cierpliwość fanów pierwszej serii przygód pograniczników została nagrodzona. W niedzielę, 15 października pokazany zostanie pierwszy odcinek drugiej serii. Start o godzinie 20.10 w HBO i HBO GO.

Na drugi sezon, wyreżyserowany przez Katarzynę Adamik (pracowała na planie I serii) oraz Jana A.P. Matuszyńskiego (twórcy wielokrotnie nagradzanej „Ostatniej rodziny”) składa się sześć odcinków. Twórcy serialu, podobnie jak w jego poprzedniej serii, zadbali nie tylko o emocjonujące zwroty akcji i trzymający w napięciu scenariusz. I tym razem powstały także imponujące zdjęcia, wykorzystujące bieszczadzkie plenery w zimowe aurze.

Widzowie będą śledzić losy bohaterów serialu 4 lata od zakończenia historii z pierwszej serii. Coraz więcej osób nielegalnie próbuje przekroczyć granice Polski. Z tego powodu Straż Graniczna ma dużo więcej pracy oraz… kłopotów. Makabryczna zbrodnia, którą odkryto w dzikich górach, spowodowała, że doskonale znana widzom prokurator Iga Dobosz (w tej Aleksandra Popławska) powraca w Bieszczady, by osobiście nadzorować śledztwo…

Pierwszy sezon serialu HBO Wataha okazał się dużym sukcesem. W Polsce jego oglądalność trzykrotnie przerosła kultową Grę o tron. Serial był emitowany w ponad dwudziestu krajach, w Europie Środkowej, Skandynawii, Niemczech czy Wielkiej Brytanii.

Producentami serialu ze strony ATM GRUPA są Artur Kowalewski i Andrzej Muszyński.

Wideo

Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy