ATM grupa

MENU

„Świat według Kiepskich”: Pierwsze zdjęcia z planu nowego sezonu

We Wrocławiu trwają zdjęcia do nowej serii „Świata według Kiepskich”. Już jesienią w Telewizji POLSAT obejrzymy 500. odcinek serialu! Na planie pojawi się  gość specjalny – Zbigniew Wodecki. Piosenkarz zagra samego siebie. Co jeszcze czeka naszych bohaterów? Problemy natury miłosnej. Mariola odnajdzie mężczyznę swojego życia, który nie zrobi dobrego wrażenia na jej rodzicach. Także Ferdek i Paździoch wpadną w miłosne tarapaty. Gwoździem do trumny okażą się potajemnie wysyłane SMS-y.

W nowej serii  Ferdek będzie przemieszczał się na latającym dywanie, na pierwszy kurs, obierze sklep Malinowskiej. Spadnie na niego także obowiązek zorganizowania kolędy i będzie to dla niego wydarzenie o wymiarze symbolicznym. Kiepski znajdzie również pracę w prawdziwej korporacji na dość eksponowanym stanowisku.

W kamienicy nadarzy się również okazja, by hucznie obchodzić święta okolicznościowe, między innymi Dzień Mariana i Dzień Ojca. Tego jedynego dnia w roku, zostanie spełniona każda prośba jubilatów. Nowym zasadom musi się podporządkować nawet nieznosząca swojego męża, Helena Paździoch.

To wszystko już jesienią, a na razie zapraszamy do obejrzenia pierwszych zdjęć z planu!

Galeria zdjęć

Foto. Grzegorz Gołębiowski
Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy