ATM grupa

MENU

„Strażacy”: Ostatni klaps na planie, dziś wieczorem premiera

Dziś nad ranem zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu „Strażaków”. Powstało 10 nowych odcinków serialu. Reżyserem pierwszych pięciu jest Maciej Dejczer, natomiast kolejnych – Łukasz Palkowski. Sezon jest kontynuacją wątków pierwszej serii, jednak teraz akcja w większości toczyć się będzie w jednostce PSP. Wątek ochotników skupi się natomiast na ich prywatnych perypetiach.

Jednymi z trudniejszych ujęć, z jakimi ekipa musiała się zmierzyć, były sceny akcyjne, m.in. zderzenia pociągów, które będziemy mogli obejrzeć w pierwszym odcinku nowej serii, już dziś wieczorem. Najtrudniejsze w realizacji były jednak sceny kaskaderskie i aktorskie realizowane na ścianie i dachu wieżowca, z którego w odcinku 16. rzuca się Konrad (Karol Pocheć).

W ostatni dzień zdjęciowy powstały emocjonujące sceny ratowania z pożaru w mieszkaniu dzieci i ich babci Danuty (Maria Maj) – które obejrzymy w odcinku 18.

W nowym sezonie do obsady dołączyli m. in. Mateusz Banasiuk oraz Redbad Klynstra. W serialu pojawią się też Wojciech Błach, Anna Karczmarczyk czy Nikodem Rozbicki. Premierowe odcinki w każdą sobotę o 20:25 w Jedynce.

Galeria zdjęć

Fot. G. Gołębiowski
Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy