ATM grupa

MENU

„Strażacy”: Co nas czeka w nowym sezonie?

Trwają zdjęcia do 2. serii „Strażaków. Ekipa spędzi na planie łącznie 60 dni, w trakcie których powstanie 10 odcinków. Pierwsze 5 wyreżyserował Maciej Dejczer, kolejne – Łukasz Palkowski.

Największym zaskoczeniem będzie z pewnością nowe miejsce akcji serialu: warszawska Jednostka Państwowej Straży Pożarnej. – Adam (Maciej Zakościelny) zakończył już szkolenie strażaków z Żyrardowa i wraca do swojej macierzystej jednostki – mówi producentka serialu, Katarzyna Anczarska. –  Tam pozna nowych kolegów, m.in. Staszka Musiała, którego zagra Mateusz Banasiuk. Nie zapominamy o postaciach z żyrardowskiej OSP, ale skupimy się bardziej na ich osobistych wątkach.

W serialu nie zabraknie spektakularnych i widowiskowych scen ratunkowych, ale przede wszystkim poznamy w końcu odpowiedź na pytanie, kto jest ojcem Krzysia i dowiemy się, kogo wybierze Adam: Magdę (Marta Ścisłowicz) czy Kamilę (Weronika Rosati). – Wrócimy też do historii Wojtka (Maciej Mikołajczyk), który po wyjściu ze szpitala, do którego trafił w wyniku wypadku w akcji ratunkowej, cierpi na syndrom stresu pourazowego – zdradza producentka.

Premiera nowego sezonu „Strażaków” wiosną w TVP 1.

Galeria zdjęć

foto. Grzegorz Gołębiowski
Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy