ATM grupa

MENU

Premiera w sportowym stylu

W czasie, kiedy wszyscy fani sportu śledzą zmagania zawodników walczących o medale podczas letniej olimpiady w Rio de Janerio, Bartek Topa (który w „Drugiej szansie” pojawi się w nowym sezonie) połączył sportowe emocje z artystycznym wyzwaniem.

Na początku sierpnia odbyła się premiera przygotowywanego od kilku miesięcy przedstawienia „Triathlon story”. To – jak zapowiadają twórcy – wyjątkowo energetyczna komedia, która rozgrywa się tuż przed ważnymi dla bohaterów sztuki zawodami sportowymi.

W tej pełnej humoru, sympatycznej komedii, obok Bartka Topy wystąpili Leszek Lichota, czyli kapitan Rebrow z „Watahy”, Piotr Nowak i Waldemar Błaszczyk. Wszyscy czterej to nie tylko znani i lubiani aktorzy, ale i czynni sportowcy, którzy od wielu lat biegają, jeżdżą na rowerze i pływają.

Dla wszystkich wielbicieli serialowego i teatralnego talentu Bartka mamy dobrą wiadomość. 27 i 28 września „Triathlon story” będzie można zobaczyć w warszawskim Teatrze Imka, a nowe odcinki „Drugiej szansy” z jego udziałem już od 5 września o 21.30 w TVN.

Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy